Архів новин


Новини!


191

З 25 по 31 жовтня 2020 року на базі УФМЛ відбувся ХIV ?? Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І.Ляшка.
Цьогоріч через пандемію COVID-19 турнір майже став київським, оскільки через карантинні обмеження та задля збереження здоров’я учнів усі команди з інших міст України скасували свою участь у ньому. Таким чином, на цих змаганнях із спортивної математики взяли участь 18 команд з Києва за участі гості із Харкова, яка долучилась до однієї з них. Ліцей був представлений у складі чотирьох команд, керівниками яких виступили вчителі математики: Давидова Катерина Йосипівна (8 клас), Вишенська Інна Яківна та Печериця Олексій Анатолійович (9 клас), Зубарук Олеся Валеріївна та Приходько Ольга Дмитрівна (10 клас), Цань Вікторія Борисівна та Вишенський Віктор Володимирович (10-11 класи).
Розпочався турнір традиційно із математичного Занзібару, в якому яскраво дебютували на своїх перших всеукраїнських змаганнях восьмикласники, посівши другий рядок турнірної таблиці, а команда 10-11 класів, на своєму останньому всеукраїнському турнірі (принаймні у ролі учасників), – третє. Крім того, в рамках турніру була проведена командна олімпіада з математики, в якій восьмикласники вибороли друге місце серед своїх ровесників.
За результатами тижня змагань команда восьмикласників дебютувала у Всеукраїнських матбоях із третім місцем у молодшій лізі. Дев’ятикласники у боротьбі серед команд середньої ліги боїв посіли друге місце. Учні десятих та одинадцятих класів ліцею (у неповному складі) завершили змагання на п’ятій та восьмій позиціях серед команд старшої ліги.
Пишаємось нашими юними математиками, їхньою сміливістю, витривалістю та жагою до нових знань!
Окремо варто відмітити невтомних членів журі (багато з них є випускниками УФМЛ), які здійснювали справедливе суддівство та наставництво для команд, обговорюючи з ними розв’язки задач навіть по завершенні боїв, до пізнього вечора. Величезна подяка професору кафедри обчислювальної математики #КНУ Rublyov Bogdan та його команді за цей цікавий та насичений інтелектуальними змаганнями тиждень.


191

З 25 вересня по 23 жовтня 2020 року тривало Всесвітнє електронне змагання з астрономії та астрофізики (GeCAA, Global e-Competition on Astronomy and Astrophysics), організоване комітетом журі скасованої цьогоріч Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики за активної підтримки ?? Естонського астрономічного олімпіадного комітету.
У цьому змаганні серед 279 школярів із 40 країн світу брала участь і українська команда, до складу якої увійшла учениця 11-Г класу Українського фізико-математичного ліцею Катерина Салтовець. Вітаємо Катерину із здобуттям бронзової медалі, а команду ?? України – ще з двома бронзовими, трьома срібними медалями та почесною грамотою! Низький уклін вчителям та тренерам наших талановитих астрономів, серед яких – викладачі ліцею Андрій Олександрович Сімон та Василь Олександрович Пономаренко, а також випускники ліцею, засновники проєкту AstroSandbox та переможці міжнародних астрономічних олімпіад минулих років Владислав Вертелецький і Таїсія Карасьова!


191

4 жовтня 2020 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики для учасників з України.
Вже вдруге ця олімпіада проходить для країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону та гостьових країн. Цьогоріч у змаганні взяли участь школярі з Гонконгу, Китаю, Південної Кореї, Малайзії, Тайваню та Японії, а також, на правах гостей, учні шкіл Канади, Колумбії, Латвії, Росії та України.
Серед учасників з України була учениця 10-В класу нашого ліцею 
Тимошенко Соломія, яка за підсумками олімпіади здобула срібну медаль.
Пишаємося цим чудовим результатом та бажаємо Соломії нових перемог!


191

У кожної дівчини є своя суперсила. І фізматівські дівчата – не виключення!
Наша одинадцятикласниця Софія Санжаровська побувала у інноваційному центрі UNIT.City, щоб підтвердити цю тезу під час кави-розмови про те, які знання та навички необхідні дівчатам сьогодні, щоб розпочати власну справу у сфері технологій та подолати будь-які перешкоди на своєму шляху. Адже 8 жовтня 2020 року дівчата, які займаються у відділі “технічні науки” Київської МАН, в UNIT.City говорили з чоловіками-лідерами ІТ про рівність можливостей в техіндустрії та жінок, які надихнули їх на професійні досягнення, адже про ідеї рівності варто говорити усім незалежно від статі!


191

Український фізико-математичний ліцей вітає вчителів та вихователів із Днем працівника освіти! Бажаємо вам міцного здоров’я, творчої наснаги, терпіння та посмішок учнів. Нехай робота дарує вам тільки позитивні емоції та гарний настрій.
Традиційно в цей день учні готують концертну програму, висловлюючи свою повагу до педагогів. На жаль, карантинні обмеження не дозволяють нам насолодитися талантами наших учнів, але ми знайшли вихід!

Відеопривітання для вчителів та вихователів можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=v5Azf_GYX8g&feature=youtu.be

Величезний уклін вам та безмежна подяка за вашу працю!


191

25 вересня в ліцеї відбулась посвята в ліцеїсти. Новачків привітали вчителі ліцею, побажавши їм наснаги, вдачі, гарного настрою та міцного здоров’я.
Кожній команді було вручено мапу для проходження квесту, підготовленого учнівським комітетом ліцею разом з одинадцятикласниками. Переможцями стали:
8-А – на станції «Інтелектуальна»
8-Б – на станції «Імпровізаційна»
8-В – на станції «У Джунглях»
9-Г – на станції «Музична».
Після цього на учнів чекали спортивні змагання «Козацькі забави», де перемогу здобула команда 8-А класу.
Насамкінець, в актовій залі усі мали можливість побачити презентації класів у конкурсі «Візитка». де найбільшу кількість балів від журі отримав 9-Г клас.
Завершуючи посвяту, нових ліцеїстів привітала та нагородила пам’ятними грамотами староста ліцею Грищенко Маргарита.


191

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка посів третю позицію у рейтингу 200 найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2020.
Наш ліцей  спеціалізований середній навчальний заклад, який щороку входить до десятки найкращих шкіл України та Києва за різними рейтингами.
Наші вчителі  найвимогливіші та найсправедливіші!
Наші учні найрозумніші та найнаполегливіші!
Зичимо найкращим успішного навчального року!


191

Вітаємо команду України із успішним виступом на ХХХІІ Міжнародній олімпіаді з інформатики, що була проведена Сінгапуром з 13 по 19 вересня 2020 року в онлайн-форматі.
Четверо учасників: двоє з Кременчука, один – з Києва та ще один – випускник Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Владислав Заводник, здобули на цих змаганнях чотири срібні медалі!
Пишаємось і щиро вітаємо переможців із цим прекрасним результатом!


191

16 вересня випускники Андрій Загородній, Софія Савчук та Марк Яворський, які отримали найвищі бали на зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року, завітали до ліцею, щоб зустрітися з цьогорічними одинадцятикласниками. Під час зустрічі вони розповідали своїм підшефним про різні нюанси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української та англійської мов, математики та фізики. Говорили про те, на що слід звернути увагу впродовж останнього навчального року та підготовки до тестування, до чого готуватись та чого робити не потрібно, щоб дарма не гаяти час.
Дякуємо випускникам та бажаємо їм цікавого та корисного навчання в університеті!
Усім одинадцятикласникам зичимо продуктивного навчального року та наснаги для успішного його завершення!


191

13 вересня 2020 року на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся  “Математичний Занзібар”. Вітаємо ліцеїстів, які взяли участь у перших цьогорічних математичних змаганнях України.
Найрезультивнішими серед команд ліцею цьогоріч були 10 та 11 класи у старшій лізі Занзібару. Тут боролися за призові місця три команди ліцею, які посіли друге, третє і двадцять четверте місця з сорока одного у загальнокомандному заліку серед команд з різних міст України.
Середню лігу (9 класи), що складалася з сорока чотирьох команд, відвідали чотири команди дев’ятикласників ліцею, що завершили змагання в одинадцятому, двадцятому, двадцять шостому і двадцять дев’ятому рядках турнірної таблиці.
У молодшій лізі (8 класи) серед сорока шести команд від УФМЛ КНУ змагалося ще чотири команди, які завершили змагання у сімнадцятому, двадцятому, тридцять четвертому і сорок першому рядках турнірного протоколу. Вітаємо восьмикласників із дебютом!
Усім учасникам змагань бажаємо подальшого продуктивного розвитку і гучних досягнень у матетематичних змаганнях Києва та України!!!


191

1 вересня 2020 року ліцей не зміг залишити дітей без традиційної “лінійки” до Дня знань. Хоч вона і була скорочена, без батьків та гостей, а ліцеїсти розтягнулись вздовж усієї бігової доріжки шкільного стадіону, дотримуючись соціальної дистанції один від одного, але все ж таки початок навчального року зустрічали разом! Дружно вітали у стінах школи нових учнів – восьмикласників і дев’ятикласників.
Від імені вчителів із початком нового навчального року ліцеїстів вітали директор Салівон Георгій Іванович та заступник директора з навчально-методичної роботи Латишенко Людмила Анатоліївна, а від учнів – староста ліцею Грищенко Маргарита, які побажали усім взаєморозуміння та взаємоповаги, творчої співпраці та успіхів у досягненні своєї мети.
Бажаємо усім ліцеїстам цікавого навчання, цілеспрямованості, витривалості та вдалого навчально-змагального року!


Архів новин: 2019-20202018-20192017-20182016-20172015-20162014-20152013-2014.

Коментарі закриті.