Архів новин 2016-2017 рік

КОРОТКО ПРО ЛІЦЕЙ

TUVIR19 травня для одинадцятикласників ліцею пролунав Останній дзвоник.
Урочисту лінійку традиційно відвідали декани механіко-математичного і фізичного факультетів, а також факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які привітали ліцеїстів із закінченням навчального року та виступили з напутніми словами для цьогорічних випускників.
Любі наші випускники! Ви пройшли нелегкий шлях за останні три роки, подорослішали та переосмислили свої прагнення. Залишилося зовсім небагато – здолати фінішну пряму і вдало скласти ЗНО. Бажаємо вам вдалого вибору та легкої дороги!
Восьмикласники, дев’ятикласники і десятикласники! Не покладайте зусиль на своєму тернистому шляху! Будьте старанними та кмітливими! Покажіть усім, що ви дійсно гідні почесного звання ліцеїстів!
Докладніше про урочисту лінійку можна дізнатися з сюжету телеканалу “ІНТЕР”.

TUVIRЗ 6 по 9 травня у м. Українка (Київська обл., Обухівський р-н) відбувся XVI Київський міжнародний фізико-математичний фестиваль, який традиційно є одним із змагань, де учні ліцею виступають щороку.
В програмі фестивалю – велика кількість змагань, тому й здобутків у наших фізматівців чимало.
Першого дня учні восьмих і дев’ятих класів змагалися в математичній каруселі, де здобули два ІІІ дипломи. Учень 10-Б класу Кондратенко Олег цього ж дня виборов ІІ диплом в усній олімпіаді з математики.
Другий день фестивалю був присвячений клопіткій роботі наших учнів під час написання письмової математичної олімпіади, за результатами якої команда дев’ятикласників ліцею посіла перше місце! В індивідуальному заліку маємо такі результати: Коваль Вадим, Луценко Костянтин (9-Б) – І дипломи; Тарасюк Дмитро (9-Б), Кондратенко Олег (10-Б) – ІІ дипломи.
Третього дня відбулася командна олімпіада з фізики, де команда дев’ятикласників у складі Дворецької Анни, Коваля Вадима, Луценка Костянтина, Проценко Ольги, Тадлі Михайла, Тарасюка Дмитра та Тичковського Олексія (9-Б) здобула І диплом, а змішана команда восьмикласників та дев’ятикласників у складі Баклан Аліси, Кирилова Євгена (8-А), Віткіної Анни, Пастухова Олексія (8-Б),
 Бакая Василя, Бразицької Марії та Федоровича Дениса (9-А) – ІІІ диплом.
Четвертий змагальний день пройшов у вигляді математичного експресу, на якому команда 9-Б класу виборола І диплом.
Також дві команди фізматівців взяли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?” та посіли перше і третє місце у цьому змаганні.
Пишаємость багатогранністю наших учнів!

TUVIRЗ 29 квітня по 2 травня у м. Вінниця проходила XXIV комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”. Традиційно на цих змаганнях вже вкотре була присутня і команда УФМЛ.
В офіційній частині турніру маємо цього року наступні здобутки.
Баклан Аліса (8-А) – 2 місце в загальному заліку з математики та 3 місце у комплексному заліку серед восьмикласників.

Гусак Давид (8-В) – 1 місце в загальному заліку з фізики серед восьмикласників.
Луценко Костянтин (9-Б) – 1 місце в загальному заліку з інформатики та 1 місце у комплексному заліку серед дев’ятикласників.
Також у неофіційній частині цьогорічного турніру команда у складі Вітрука Євгена, Варзар Вероніки (10-Б) та Луценка Костянтина (9-Б) посіла 3 місце у АСМ-олімпіаді з інформатики.
Пишаємось нашими переможцями та зичимо їм наснаги у майбутніх звершеннях!

TUVIRЗ 21 по 23 квітня у м. Харків відбувся ХХ Всеукраїнський турнір юних фізиків (юніорська ліга), в якому взяли участь і учні нашого ліцею.
Команда 9-В класу “Ефект метелика” у складі Бабенка Микити, Бабіна Дениса, Гапонова Олексія, Довгополого Андрія та Павлюка Максима посіла третє місце у загальному заліку.
Довгополий Андрій, Лобас Артем та Федорович Денис отримали дипломи третього ступеня в індивідуальному заліку.
Вітаємо наших юних фізиків та бажаємо їм подальших і ще більших здобутків!

TUVIRУ вівторок, 18 квітня, відбулася лекція з прикладної хімії професора хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора хімічних наук, Пивоваренка Василя Григоровича на тему «Про молекулярні фотоелектронні пристрої, гігієну організму та причини довголіття».
Лекцію відвідали учні восьмих та дев’ятих класів ліцею.

TUVIRЗ 6 по 12 квітня у м. Цюрих, Швейцарія відбулася VI Європейська математична олімпіада для дівчат. Цьогоріч цю олімпіаду відвідали 168 учасниць з 44 країн світу (у тому числі 11 неєвропейських країн). Україну на змаганні представляли Ольга Шевченко (Академічна гімназія №45, м. Харків), Аліна Гарбузова (Харківський фізико-математичний ліцей №27), Аліна Ян та Юлія Здановська (Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка).
У результаті напруженої роботи Україна посіла перше командне місце серед країн Європи (друге в загальному заліку), чому, зокрема, посприяли чудові результати учениць нашого ліцею – дві срібні медалі!
Вітаємо дівчат та бажаємо їм подальших успіхів!

TUVIR11 квітня учні 9 та 10 класів ліцею на запрошення ГО “Фонд “Відкрита політика” та школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Києва відвідали Фестиваль науки для всієї родини, присвячений Всесвітньому дню авіації та космонавтики.
В програмі фестивалю учні змогли відвідати творчі майстерні для школярів, презентацію літніх сесій Міжнародної зеленої школи в Карпатах, Fan Science з фізики і хімії німецькою мовою (учні 10 класу Захараш С., Тамілін А., та Леус В. виступили асистентами та перекладачами з німецької мови для учнівської аудиторії), астрономії, палеонтології та біології, етно майстерні.

TUVIR8 квітня учні ліцею взяли участь у ХXII олімпіаді з математики Русанівського ліцею м. Києва.
У командному заліку, який проводиться традиційно серед учнів 9-10 класів, дев’ятикласники з команди “Справжні монстри” посіли ІІІ місце.
В особистому турі, що був проведений по паралелям 6-8 класів, Баклан Аліса (8-А клас) виборола І диплом.
Пишаємось юними математиками!

TUVIRЗ 3 по 7 квітня у м. Одеса відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.
Вітаємо ліцеїстів, які здобули на цій олімпіаді призові місця!
І диплом – Смик Марія (11-В клас).
ІІІ дипломи – Федорович Денис (9-А клас), Бєліков Юрій (10-Б клас) і Чергикало Денис (11-А клас).
Крім того, Федорович Денис отримав запрошення на участь у відборах до команди від України на міжнародну олімпіаду з астрономії.

TUVIRЗ 2 по 5 квітня у м. Рівне відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, в якій традиційно взяла участь команда УФМЛ. Успіхи ліцеїстів підтверджують шість нагород, які вони здобули на цьогорічному контесті.
І диплом – Здановська Юлія (11-А клас).
ІІ дипломи – Луценко Костянтин (9-Б клас), Вітрук Євген (10-Б клас).
ІІІ дипломи – Заводник Владислав (8-Б клас), Варзар Вероніка (10-Б клас), Ян Аліна (11-А клас).
Крім того, Здановська Юлія отримала запрошення на участь у відборах до команди від України на міжнародну олімпіаду з інформатики.
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

TUVIRЗ 27 березная по 1 квітня у м. Кривий Ріг відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
Учні ліцею вкотре довели свою конкурентоспроможність, здобувши на цих змаганнях вісім нагород.
І диплом – Гусак Давид (8-В клас).
ІІ дипломи – Баклан Аліса (8-А клас), Луценко Костянтин (9-Б клас), Федорович Денис (9-А клас), Цибулькін Кирило (10-А клас).
ІІІ дипломи – Тархан Ігор (10-Г клас), Чайка Андрій (10-В клас), Брагинець Олександр (11-В клас).
Вітаємо майбутнє української фізики!

TUVIRЗ 27 по 31 березная у м. Суми відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
Учні нашого ліцею отримали цього року три дипломи.
ІІ диплом – Філоненко Богдан (11-А клас).
ІІІ дипломи – Кругляк Юлія (11-А клас) та Морозюк Антон (11-В клас).
Вітаємо переможців!

TUVIRЗ 26 по 31 березная у м. Чернівці відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Вітаємо учня 9-А класу Бакая Василя, який цьогоріч виборов на олімпіаді ІІІ диплом!

TUVIRЗ 20 по 24 березная у м. Чернігів відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Команда УФМЛ вчергове підтвердила високу якість навчального процесу у ліцеї, здобувши на цих змаганнях вісім нагород.
І диплом – Луценко Костянтин (9-Б клас).
ІІ дипломи – Заводник Владислав (8-Б клас), Коваль Вадим (9-Б клас), Кондратенко Олег (10-Б клас).
ІІІ дипломи – Баклан Аліса (8-А клас), Здановська Юлія, Чергикало Денис, Ян Аліна (11-А клас).
Крім того, Здановська Юлія привезла з олімпіади унікальну грамоту “За чесну гру”, оскільки виявилася єдиним учасником олімпіади, хто під час апеляції показав членам журі некоректний хід розв’язку в одній із задач своєї роботи та знизив остаточний результат у рейтинговій таблиці.
Вітаємо наших переможців!

TUVIR11 та 12 березная на базі спеціалізованої школи №52 м. Києва проходила IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики, в якій взяли участь і учні ліцею. У змаганні взяли участь 416 учнів з 77 навчальних закладів десяти регіонів України, а також одна учениця з Санкт-Петербурга (Росія).
У командному турі, який відбувся у суботу, 11 березня, команда УФМЛ у складі Віткіної Анни (8 клас), Жук Валентини, Колпакчі Мірри, Ляшенка Олександра та Скорик Дарії (11 клас) посіла ІІІ місце у загальнокомандному заліку.
В особистому турі, який був проведений у неділю, 12 березня, маємо наступні здобутки: Ян Аліна (11 клас) – І диплом, Заводник Владислав (8 клас) і Колпакчі Мірра (11 клас) – ІІ дипломи, Жук Валентина і Скорик Дарія (11 клас) – ІІІ дипломи.
Вітаємо прогресивних лінгвістів ліцею та бажаємо їм подальших успіхів!

TUVIR7 березня учні ліцею підготували святковий концерт з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир!
Працівники ліцею та учні з величезним задоволенням відвідали цей урочистий захід, присвячений весні й красі, під час якого зі сцени лунали слова привітання для чарівних дівчат та жінок, романтичні роздуми про важливість жінок у житті чоловіків. Творчі колективи підготували яскраві танцювальні та пісенні виступи, а також гумореску. З великого екрану пролунали слова привітання, змонтовані з віршованих уривків, рядки яких для жінок прочитали юні ліцеїсти, технічні працівники ліцею, вчителі та директор.

TUVIRВітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!
Відділення комп’ютерних наук:
Точаненко Владислав (11-Б клас), “Розробка навчального середовища для самостійного опанування програмування на прикладі мови програмування С++” – ІІ диплом.
Відділення математики:

Бакай Василь (9-А клас), “Теорема про метелика, її доведення та наслідки” – І диплом.
Волох Анна (9-А клас), “Аналітичний і графічний методи розв’язування рівнянь з параметрами” – ІІ диплом.
Пер’ян Руслан (11-Г клас), “Геометричні задачі на екстремум” – І диплом.
Відділення хімії та біології:
Швабій Марія (9-Г клас), “Визначення аскорбінової кислоти в фармацевтичних препаратах” – похвальна грамота.
Сульженко Єлизавета (10-Г клас), “Дослідження полів зору у хлопчиків старшого шкільного віку з різним профілем моторної і сенсорної асиметрії” – ІІ диплом.

TUVIR19 лютого учениця 8-Б класу УФМЛ Віткіна Анна у складі команди від України посіла ІІІ місце та виборола бронзову медаль у заключному етапі Латвійської національної лінгвістичної олімпіади, який проходив у м. Рига.
Варто зауважити, що, на відміну від українських змагань з лінгвістики, де завдання для учнів з різних класів відрізняються, задачі ризької олімпіади були спільними для всіх вікових категорій учасників.
Пишаємось нашим юним талантом та бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!

TUVIR“We`ll know the every Universe`s vertex,
Let atom tell it`s mistery for us.
We`re who are learning physics, mathematics,
And soon we`ll send our rockets far to stars.”

12 та 18 лютого відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Учень 11-В класу ліцею Кулик Олексій здобув на цих змаганнях ІІ диплом.
Вітаємо нашого поліглота з гідним результатом!

TUVIRВітаємо учнів ліцею, які 4 та 10 лютого взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та посіли призові місця!
ІІ дипломи – Бакай Василь (9 клас), Крохальов Іван (11 клас).
ІІІ дипломи – Заводник Владислав, Сохацька Анна, Кирилов Євген (8 клас), Кухарук Вікторія, Леус Вікторія, Логачов Михайло (10 клас), Рижкін Юрій, Козленко Сергій (11 клас).
Пишаємось нашими юними хіміками!

TUVIR5 та 9 лютого учні ліцею взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Вітаємо ліцеїстів, які цього року здобули 49 нагород!
І дипломи – Гусак Давид, Баклан Аліса (8 клас), Чайка Андрій, Цибулькін Кирил, Бабяк Борис, Ющенко Олександр, Сайтарли Олексій, Шевченко Олексій (10 клас).
ІІ дипломи – Вінничук Назар, Заводник Владислав (8 клас), Федорович Денис, Коваль Вадим, Карасьова Таісія, Тарасюк Дмитро, Тархан Ігор, Ямбулатова Аміна, Луценко Костянтин, Дворецька Анна (9 клас), Варзар Вероніка, Логачов Михайло (10 клас), Пер’ян Руслан, Шараєв Тимофій, Брагинець Олександр, Ілляшенко Ярослав, Смик Марія (11 клас).
ІІІ дипломи – Крупа Єлизавета, Гарбар Ярослав, Віткіна Анна, Непекло Артем, Попюк Катерина, Просян Катерина, Кліндух Сергій (8 клас), Демиденко Андрій, Довгополий Андрій, Марчук Олександр, Киріша Влада, Бакай Василь, Довбуш Андрій, Коросько Владислав, Приходько Ярослав (9 клас), Гайдич Валерія, Стоян Арсен, Драбик Степан, Грохольський Владислав (10 клас), Здановська Юлія, Крохальов Іван, Чергикало Денис, Олексієнко Марина, Ян Аліна (11 клас).

TUVIRВітаємо ліцеїстів, які 22 та 29 січня взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та вибороли 26 призових місць!
І дипломи – Заводник Владислав (8 клас), Вітрук Євген (10 клас), Здановська Юлія, Ян Аліна (11 клас).
ІІ дипломи – Тичковський Олексій, Луценко Костянтин, Затилюк Андрій, Косуха Олександр (9 клас), Варзар Вероніка (10 клас), Гарагата Альона, Шараєв Тимофій, Колпакчі Мірра, Морозюк Антон, Денісенко Артем, Цицюра Віталій, Бідалов Володимир (11 клас).
ІІІ дипломи – Бабін Денис (9 клас), Мельничук Валерія, Кривець Марія, Степанюк Ірина (10 клас), Брагинець Олександр, Пилипчук Сергій, Кругляк Юлія, Пилипець Гліб, Філоненко Богдан, Рижій Микола (11 клас).

TUVIR28 січня учні ліцею взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та отримали високі результати!
І дипломи – Гусак Давид (8-В клас), Дворецька Анна (9-Б клас).
ІІ диплом – Гринчак Іван (8-А клас).
ІІІ диплом – Бідалов Володимир (11-Б клас).
Пишаємось нашими юними дослідниками життя!

TUVIR“Откроет атом нам свои секреты,
Вселенная откроет тайну тьмы,
И в небо устремим свои ракеты
Мы, юные физматовцы страны!”

Вітаємо учнів ліцею, які 27 січня взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та посіли призові місця!
І дипломи – Федорович Денис (9-А клас), Шараєв Тимофій (11-А клас).
ІІ дипломи – Бєліков Юрій (10-Б клас), Смик Марія (11-В клас), Чергикало Денис (11-А клас).

TUVIR22 січня 1919 р. у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Ним стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

24 січня у ліцеї відзначили День Соборності України.
Методичним об’єднанням вихователів був організуваний і проведений загальношкільний захід «Україна – єдина країна».
Вихователі спланували чіткий сценарій: українські пісні, вірші, сценки чергувалися зі словами ведучих, в яких горталися сторінки історії України та її об’єднання. Яскравою родзинкою свята був танок «Наш прапор» з полотнами кольорів національного стягу. Чудовим доповненням стали номери про регіони України, їх історію і традиції. До свята були залучені учні усіх класів ліцею. Вони готували відеоматеріал, розповідали легенди та показували сценки.
Слід відзначити чудове естетичне оформлення актової зали та приміщення вестибюлю ліцею. Національна атрибутика створювала атмосферу свята і дозволила поринути в історію нашої Батьківщини. В рамках заходу було організовано виставку старожитностей. Діти і працівники охоче поділилися сімейними реліквіями: старовинні рушники, сорочки, глечики і ще дуже багато інших предметів народного вжитку з різних регіонів України, що дають уявлення про побут та самобутну творчу майстерність українського народу.
День Соборності України щорічно відзначається 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

TUVIR“В нас фізики і лірики ростуть!”

22 січня фізматівці позмагалися за призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Маємо у своєму здобутку ще п’ять нагород!
ІІ дипломи – Мазур Дарина (10-В клас), Стельникович Катерина (10-А клас), Козленко Сергій (11-Г клас).
ІІІ дипломи – Скорик Дарія (11-Б клас), Киріша Влада (9-Б клас).

TUVIR21 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
Учні 9 класу ліцею Павлова Дар’я і Довбуш Андрій вибороли на цих змаганнях ІІІ дипломи.
Вітаємо наших знавців права з гідним результатом!

TUVIR15 та 21 січня учні ліцею взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Вітаємо ліцеїстів, які цього року здобули 43 нагороди!
І дипломи – Баклан Аліса (8 клас), Кондратенко Олег (10 клас), Чергикало Денис (11 клас).
ІІ дипломи – Заводник Владислав, Віткіна Анна (8 клас), Коваль Вадим, Тарасюк Дмитро, Луценко Костянтин (9 клас), Здановська Юлія, Ян Аліна, Ілляшенко Ярослав (11 клас).
ІІІ дипломи – Пастухов Олексій, Віннічук Назар, Касич Олександр, Кирилов Євген, Яворський Марк (8 клас), Тичковський Олексій, Тадля Михайло, Бакай Василь, Карасьова Таїсія, Проценко Ольга, Чорноморець Матей, Прінько Максим, Марчук Олександр, Демиденко Андрій, Дворецька Анна, Бразицька Марія, Житник Владислав, Коросько Владислав (9 клас), Баханов Іван, Бабяк Борис, Вітрук Євген, Логачов Михайло, Чайка Андрій, Шевченко Олексій, Перехожук Уляна (10 клас), Шараєв Тимофій, Пер’ян Руслан, Козленко Сергій, Крохальов Іван, Кругляк Юлія, Шульженко Кирил, Солобчук Жанна (11 клас).

TUVIRВітаємо учнів ліцею, які 14 січня взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та посіли призові місця!
ІІ дипломи – Заводник Владислав (8-Б клас), Бакай Василь (9-А клас), Тамілін Артур (10-Г клас), Козленко Сергій (11-Г клас).
ІІІ диплом – Кирилов Євген (8-А клас).

TUVIR22 грудня учні ліцею підготували святковий концерт з нагоди Нового року, під час якого до фізмату завітав прибулець з іншої планети!
Весь персонал школи та учні з величезним захопленням слідкували за дотепними пригодами гуманоїда у “гуртязі”, де він встиг наразитись на майже смертельну небезпеку з боку шаурми, познайомитись із нашими симпатичними дівчатами, поспілкуватись про життя з вічно голодними фізматівськими хлопцями та навіть потоваришувати з одним нашим майбутнім нобелівським лауреатом.
Дякуємо усім учасникам концерту за незабутні враження та святковий настрій!

TUVIR16 грудня у ліцеї відбулись традиційні щорічні змагання із спортивної аеробіки, під час якого вихованці фізмату вже вкотре довели, що вони не лише вдало розв’язують різні задачі, але й успішно займаються спортом.
Журі у складі випускників ліцею було приємно вражене завзяттям, з яким виступали наші учні, та рівнем підготовки цьогорічних комплексів вправ. Кожна паралель запам’ятається усім надовго, а особливо – яскраві виступи 8-В, 9-А, 10-А та 11-А.
Вітаємо переможців!

logo_10_competition15 грудня 2016 року учні ліцею взяли участь у VІІ Міжнародній природознавчій грі “ГЕЛІАНТУС”. Вітаємо ліцеїстів, які цього року здобули 31 нагороду!
І дипломи – Віннічук Назар (8-А клас), Дворецька Анна (9-Б клас), Леус Вікторія (10-Г клас).
ІІ дипломи – Марчук Олександр (9-Г клас), Беліков Юрій, Логачов Михайло (10-Б клас), 
Кухарук Вікторія (10-Г клас).
ІІІ дипломи – Гринчак Іван, Кліндух Сергій (8-А клас), Заводник Владислав (8-Б клас), Чорноморець Матей (9-А клас), Затилюк Андрій, Луценко Костянтин (9-Б клас), Пономаренко Андрій (9-В клас), Коваленко Олександр, Тархан Ігор, Холоімов Валерій (9-Г клас), Чергикало Денис (11-А клас), Зеленько Петро, Попов Клим (11-Б клас).
Грамоти з хімії – Рибалко Анна, Семенчук Роман (9-А клас), Цицюра Віталій (11-Б клас), Козленко Сергій (11-Г клас).
Грамоти з біології – Ямбулатова Аміна (9-А клас), Коваль Вадим (9-Б клас), Птуха Ангеліна (9-Г клас), Журавльова Катерина (11-Г клас).
Грамоти з географії – Побережний Юрій (9-Б клас), Сульженко Єлизавета.
Грамота з фізики – Птуха Ангеліна (9-Г клас).
Вітаємо переможців цієї чудової пізнавальної гри з чудовими результатами і бажаємо їм творчої наснаги
!

logo_10_competition11 грудня 2016 року завершився ХІІІ Київський турнір математичних боїв ім. Лесі Рубльової.
Традиційно у цих змаганнях взяли участь і учні УФМЛ. Команда восьмикласників дебютувала у Київських матбоях із третім місцем у групі А молодшої ліги. З двох команд дев’ятикласників одна посіла третє місце серед команд групи А середньої ліги боїв, а друга – друге місце серед команд групи Б. Учні десятих та одинадцятих класів ліцею після запеклої боротьби завершили змагання на другій позиції серед команд групи А старшої ліги.
Вітаємо учасників турніру з чудовими результатами і бажаємо їм подальших успіхів на турнірних жнивах
!

TUVIR10 грудня 2016 року на базі факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться п’ята командна олімпіада з експерименту ExPhO 2016!
Учні 9-11 класів ліцею у складі шести команд успішно виступили на цьогорічній олімпіаді та вибороли друге і третє призові командні місця серед усіх команд міста Києва, зайнявши таким чином дві третини п’єдесталу пошани.
Пишаємось нашими здобутками!

TUVIR29 листопада учні ліцею відвідали Національний музей “Меморіал жертв Голодомору” для вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, що став інструментом здійснення геноциду українського народу..
Питання кількості людських втрат України від Голодомору досі залишається відкритим. Більшість науковців відстоює число вбитих понад 7 мільйонів осіб в Українській Соціалістичній Радянській Республіці та 3 мільйони українців в інших регіонах СРСР: на Кубані, в Центрально-Чорноземній області, Поволжі та Казахстані. На місцях було заборонено фіксувати реальну кількість смертей. Сьогодні виявлено таємні списки деяких сільрад з переліком померлих в 1932-1933 роках. Ці списки вдвічі перевищують офіційні дані. Українці вимирали сім’ями, селами, і не завжди проводився облік. Рівень незареєстрованої смертності невідомий, але цілком очевидно, що померли мільйони.
Радянський Союз переконав міжнародну громадськість «не побачити» масове вбивство українців. Однак, були публіцисти, які писали правду, збереглись звіти послів, дипломатів. Режим вжив ряд заходів, щоб стерти пам’ять про вбивство понад 7 мільйонів українців. Але пам’ять народу є незнищенною, і з становленням незалежності України була зірвана заборона говорити про Голодомор.
День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада.

TUVIRЗ 4 по 9 листопада у ліцеї відбувся ХІХ Всеукраїнський відкритий турнір юних винахідників і раціоналізаторів.
Приємно відзначити успіхи наших учнів у цьому інтелектуальному знаманні. Команда десятих класів ліцею (у складі Бєлова Артема, Гайдич Валерії, Пономаренка Євгенія та Сайтарли Олексія) здобула диплом ІІІ ступеня серед учасників старшої ліги турніру.
Учень 10-Б класу Пономаренко Євгеній посів ІІІ місце у особистій першості серед учасників турніру.
Вітаємо переможців!

logo_10_competitionЗ 29 жовтня по 4 листопада 2016 року на базі УФМЛ відбувся Х Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І.Ляшка.
Серед команд математично обдарованих старшокласників з усіх куточеів України у змаганнях також взяли участь і учні ліцею. Команда восьмикласників дебютувала у Всеукраїнських матбоях із третім місцем у групі ІІ молодшої ліги. Дев’ятикласники у жорстокій боротьбі серед команд групи І середньої ліги боїв посіли четверте місце. Учні десятих та одинадцятих класів ліцею завершили змагання на третій позиції серед команд групи А старшої ліги.
Крім того в рамках турніру була проведена усна особиста олімпіада з математики, в якій учні ліцею вибороли призові місця: Баклан Аліса (8 клас) – ІІ диплом, Віткіна Анна (8 клас) – ІІІ диплом, Коваль Вадим, Тарасюк Дмитро (9 клас) – ІІІ дипломи, Чергикало Денис (11 клас) – ІІІ диплом. Вітаємо переможців
!

logo_10_competitionЗ 30 жовтня по 3 листопада 2016 року на базі УФМЛ проходила Осіння фізико-математична школа для учнів 7-8 класів.
Юним школярам з Києва та інших міст України викладачі ліцею впродовж чотирьох днів прочитали експрес-курс лекцій з фізики та математики, який дозволив учням розширити та поглибити свої знання у цій сфері. Крім того для гостей ліцею було проведено декілька вечірніх показів науково-популярних фільмів та інтелектуальний марафон, участь у якому дозволила їм розслабитися та позмагатися зі своїми однолітками у розв’язуванні різноманітних загадок та головоломок.
Вітаємо учасників та бажаємо їм вдалого розвитку своїх фізико-математичних здібностей!


IMG_9825Вітаємо ліцеїстів, яким наказом Міністерства освіти і науки України №1261 від 20 жовтня 2016 р. призначено стипендії Президента України!
Бакай Василь (9-А)
Луценко Костянтин (9-Б)
Кондратенко Олег (10-Б)
Здановська Юлія (11-А)
Чергикало Денис (11-А)
Шараєв Тимофій (11-А)
Ярема Сергій (11-Б)
Пишаємось вами! Бажаємо успіхів і процвітання!


IMG_982524 жовтня 2016 р. у ліцеї відбулося традиційне свято “Посвята у ліцеїсти”. Посвята проходила у вигляді змагань команд 8, 9 класів у конкурсі “Квест” та за кращу презентацію класу на сцені актової зали УФМЛ. Вітаємо ліцеїстів з успішним початком! Бажаємо їм витривалості, натхнення та успіхів у навчанні!


IMG_97562 жовтня 2016 року на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася  олімпіада з теорії чисел.
11 клас ліцею представляли Здановська Юлія, Чергикало Денис і Ян Аліна (11-А), які посіли відповідно сьоме, восьме і дев’яте місця по м. Києву і дванадцяте, п’ятнадцяте і шістнадцяте місця серед учасників з усіх міст України, які змагалися.
10 клас був представлений на цій олімпіаді Кондратенком Олегом (10-Б) із першим місцем по Києву та дев’ятим – по Україні.
Від імені ліцеїстів 9 класу виступали Коваль Вадим, Тичковський Олексій (9-Б) і Бакай Василь (9-А), які показали відповідно перший, десятий і десятий (порівну) результати у Києві та перший, дванадцятий і дванадцятий – серед дев’ятикласників з усіх міст, які брали участь у олімпіаді.
Вітаємо наших завзятих математиків!

IMG_975630 вересня учні ліцею підготували святковий концерт для працівників ліцею з нагоди Дня Вчителя.
Вітаємо вчителів та вихователів ліцею із професійним святом! Бажаємо творчого натхнення, неймовірного терпіння і завжди отримувати задоволення від улюбленої роботи!

IMG_975625 вересня 2016 року на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася  усна командна олімпіада з математики.
Старша ліга (10-11 класи) – перше місце!
Середня ліга (9 класи) – другий і сьомий рядки турнірної таблиці.
Молодша ліга (8 класи) – другий результат!
Вітаємо ліцеїстів, які взяли участь у цих математичних змаганнях.

logo_10_competition11 вересня 2016 року на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся  “Математичний Занзібар”. Вітаємо ліцеїстів, які взяли участь у перших цьогорічних математичних змаганнях Києва.
У старшій лізі (10-11 класи) боролися за призові місця дві команди ліцею – збірна 9-11 класів, яка посіла друге місце з 25 в загальнокомандному заліку, і збірна 10-11 класів із сьомим результатом.
Середню лігу (9 класи), що складалася з 23 команд, відвідали дві команди дев’ятикласників ліцею, які завершили змагання у шостому та п’ятнадцятому рядках турнірної таблиці.
Наймасштабнішим серед учнів нашого ліцею цьогоріч був виступ учнів 8 класів у молодшій лізі Занзібару. Серед 28 команд цієї ліги від УФМЛ КНУ змагалося чотири команди, а саме: “Орлята” із шостим результатом, “Бурундучки” – з дев’ятим, “Крокодилята” – з сімнадцятим підсумковим результатом і “Совенята”, які завершили змагання у 24 рядку турнірного протоколу. Вітаємо восьмикласників із яскравим дебютом!
Усім учасникам змагань бажаємо подальшого продуктивного розвитку і гучних досягнень у матетематичних змаганнях Києва та України!!!

191

1 вересня 2016 року в Українському фізико-математичному ліцеї урочисто відзначалося Свято першого дзвоника.
На свято завітали декани профільних для ліцею факультетів та інститутів, які привітали педагогів ліцею, ліцеїстів та їх батьків із початком нового навчального року і висловили сподівання побачити випускників ліцею студентами університету.

Коментарі закриті.