Театр

При українському фізико-математичному ліцеї функціонує аматорський театр із назвою “Театр без декорацій“, що був заснований в 1984 році. Першим режисером була Аня Куземська, яка щойно закінчила школу/ліцей. Перший повноформатний театральний виступ відбувся 20 жовтня 1984 р. — був показаний Вечір Гоголя, який являв собою набір мініатюр з різних творів Гоголя — “Мертві душі”, “Ревізор”, “Вечора на хуторі поблизу Диканьки” …

Наприкінці квітня 1985 Аня Куземська зібрала фізматівський тоді ще драмгурток і сказала , що драмгуртка більше не буде і ми будемо робити театр. Сергій Саломатін (один з авторів гімну ліцею) написав драматичну казку у віршах «Весняна казка». Сценарій був написаний на підвіконні у їдальні. 24 травня 1985 відбулася прем’єра “Весеняної казки”. У грудні 1985 року був показаний вже перший справжній у всіх відносинах спектакль — А.С. Грибоєдов «Горе від розуму». У числі перших людей, що прийшли в театр були і Сергій Баранець з Дмитром Редчук. У січні 1993 Аня відійшла від справ і головним режисером став Сергій Баранець. За майже тридцятирічну історію було поставлено більше сімдесяти повноцінних вистав.

На сьогодні, театр дарує ліцеїстам, працівникам та випускникам ліцею вистави приблизно раз на три місяці. Учні ліцею із задоволенням долучаються до акторського мистецтва.

Повний перелік вистав, афіши, фото та відео вистав можна побачити на сайті театру.

Слід також зазначити, що вже багаторічною традицією ліцею є театральні конкурси на паралелі випускних класів, які проходять у кінці квітня на початку травня кожного року. Кожен з 11-х класів готує театральну виставу, а члени журі визначають кращих акторів та кращі постановки. Фото цьогорічного театрального конкурсу можна подивитися за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *