Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”

Змагання відбуваються за особисто-командною схемою. Склад команди – 5 учнів 10-11 класів.  У рамках олімпіади також проходить змагання юніорів (8-9 класи) із зазначених предметів. Олімпіада відбувається як багатоборство: кожний учасник виконує завдання з математики, фізики та інформатики. При цьому, якщо хоча б з одного предмету учасник набирає нуль балів, загальний результат виступу анулюється.
Олімпіада традиційно відбувається на початку травня у м. Вінниця на базі фізико-математичної гімназії № 17, тобто після завершення традиційних учнівських олімпіад.  Надзвичайно високий рівень олімпіади забезпечується складом учасників,  адже всі вони є переможцями IV етапу Всеукраїнських олімпіад, хоча б з одного  предмета багатоборства. Недарма олімпіада має назву — Турнір Чемпіонів.
В олімпіаді беруть участь команди 10-14 найсильніших профільних шкіл України та СНД.
В олімпіаді традиційно беруть участь  кандидати до команд України, що змагатимуться на міжнародних олімпіадах.
До складу журі входять відомі фахівці, члени журі 4 етапу Всеукраїнських олімпіад, науковці провідних вузів України, кращі вчителі. За результатами олімпіади переможці традиційно нагороджуються цінними призами від спонсорів. Подібні олімпіади не проводяться  ні в Україні, ні  в СНД.
Враховуючи наявність достатньо недешевих призів, кількість призових місць на “Турнірі Чемпіонів” суттєво обмежене — по одному диплому за І, ІІ, ІІІ місця як у командному, так і у індивідуальному заліках! Відповідно, стати призером надзвичайно складно!

Результати виступу команд УФМЛ

2015 рікХХIІ комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Вертелецький Владислав, Кожевников Роман, Нарцев Денис, Нємченко Гліб, Вісин Валентин, Казьмін Євген
Індивідуальний залік (9 клас): Здановська Юля, Ян Аліна, Брагинець Олександр

Результати в особистому заліку:
Здановська Юля — І — інформатика
Здановська Юля — І — математика
Здановська Юля — І — комплекс (фізика, математика, інформатика)
Брагинець Олександр — І — фізика
Казьмін Євген — ІІ інформатика
Ян Аліна —  ІІІ — математика

Результати в командному заліку:
Інформатика (формат АСМ) — І
Інформатика — ІІІ
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — ІІІ

2014 рікХХІ комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Варзар Євгеній, Чорний Михайло, Пікульський Ростислав, Назаренко Борис, Зіненко Дмитро
Індивідуальний залік (9 клас): Вертелецький Владислав, Кожевников Роман, Нарцев Денис

Результати в особистому заліку:
Вертелецький Владислав — ІІ — фізика
Вертелецький Владислав — ІІ — математика
Вертелецький Владислав — І — комплекс (фізика, математика, інформатика)
Чорний Михайло — І — інформатика
Нарцев Денис —  ІІІ — математика

Результати в командному заліку:
Інформатика — І
Інформатика (формат АСМ) — ІІ
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — ІІІ

2013 рік — ХХ комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Зіненко Дмитро, Чорний Михайло, Логвінов Леонід, Начеса Іван, Шолом Ігор
Індивідуальний залік (9 клас): Казьмін Євген

Результати в індивідуальному заліку:
Логвінов Леонід — І — інформатика
Начеса Іван — ІІІ — фізика

Результати в командному заліку:
Інформатика — ІІ
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — ІІІ

2012 рік — ХІХ комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Кожухівський Віталій, Колянко Михайло, Фатенко Владислав, Волошенюк Сергій, Шолом Ігор
Індивідуальний залік (9 клас): Ребрик Юрій

Результати в індивідуальному заліку:
Колянко Михайло — І — математика
Фатенко Владислав — І — фізика
Ребрик Юрій — ІІІ — інформатика

Результати в командному заліку:
Математика — І
Фізика — І
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — ІІ

2011 рік — ХVIII комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Василів Євген, Антиков Дмитро, Кашин Андрій, Колянко Михайло, Сівак Володимир
Індивідуальний залік (9 клас): Начеса Іван, Волошенюк Сергій

Результати в індивідуальному заліку:
Сівак Володимир — І — фізика
Василів Євген — І — інформатика
Василів Євген — ІІ — комплекс (фізика, математика, інформатика)
Кашин Андрій — ІІ — інформатика
Кашин Андрій — ІІІ — фізика
Сівак Володимир — ІІІ — комплекс (фізика, математика, інформатика)

Результати в командному заліку:
Математика — ІІ
Фізика — І
Інформатика — І
Інформатика (АСМ формат) — І
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — І

2010 рік — ХVII комплексна олімпіада

УФМЛ не брав участі

2009 рік — ХVI комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи):Жигулін В’ячеслав, Тузенко Леонід, Тузенко Микола, Трінчук Данило, Керечанін Ярослав
Індивідуальний залік (9 клас): Василів Євген, Мішин Олександр, Николюк Валентин, Ранський Роман

Результати в індивідуальному заліку:
Мішин Олександр — І — фізика
Николюк Валентин — І — інформатика
Николюк Валентин — ІІ — фізика
Николюк Валентин — ІІ — комплекс (фізика, математика, інформатика)

Результати в командному заліку:
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — ІV

2008 рік — ХV комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Жигулін В’ячеслав, Анісімов Євген, Лисюк Олександр, Ляшик Андрій, Танцюра Богдан
Індивідуальний залік (9 клас): Тузенко Леонід, Тузенко Микола

Результати в індивідуальному заліку:
Тузенко Микола — І — фізика
Тузенко Леонід — ІІ — фізика
Жигулін В’ячеслав — ІІ — математика
Анісімов Євген — ІІІ — інформатика

Результати в командному заліку:
Математика — ІІ
Інформатика — ІІІ
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — ІV

2007 рік — ХІV комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Нейтер Даніїл, Коротков Андрій, Олійніченко Дмитро, Корнієнко Олексій, Тищенко Роман
Індивідуальний залік (10-11 класи): Іващенко Іван, Радков Юрій
Індивідуальний залік (9 клас): Жигулін В’ячеслав, Шульга Олександр, Анісімов Євген

Результати в індивідуальному заліку:
Корнієнко Олексій — І — математика
Нейтер Даніїл — І — інформатика
Коротков Андрій — І — комплекс (фізика, математика, інформатика)
Коротков Андрій — ІІ — математика
Коротков Андрій — ІІ — інформатика
Олійніченко Дмитро — ІІ — математика
Анісімов Євген — ІІ — фізика
Жигулін В’ячеслав — ІІ — комплекс (фізика, математика)
Тищенко Роман — ІІ — комплекс (фізика, математика, інформатика)
Тищенко Роман — ІІІ — фізика
Тищенко Роман — ІІІ — інформатика
Анісімов Євген — ІІІ — інформатика
Жигулін В’ячеслав — ІІІ — математика

Результати в командному заліку:
Математика — І
Фізика — І
Інформатика — І
Інформатика (АСМ формат) — І
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — І

2006 рік — ХІІІ комплексна олімпіада

Склад команди УФМЛ (10-11 класи): Нейтер Даніїл, Коротков Андрій, Тищенко Роман, Петрашик Андрій, Шаповал Сергій, Томалак Олександр

Результати в індивідуальному заліку:
Петрашик Андрій — І — фізика
Томалак Олександр — ІІ — фізика
Коротков Андрій — ІІ — інформатика
Коротков Андрій — ІІІ — комплекс (фізика, математика, інформатика)

Результати в командному заліку:
Математика — І
Фізика — І
Інформатика — ІІ
Інформатика (АСМ формат) — І
Комплекс (фізика, математика, інформатика) — І

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *