Дистанційний турнір з Інформаційних технологій 2014-2015

25 – 27 лютого 2015 року в Київському національному університеті імені Шевченка на базі Українського фізико-математичного ліцею, факультету кібернетики та підтримки економічного факультету було проведено ІІ (очний) етап Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді.

Цього року до участі в Дистанційному турнірі з інформаційних технологій серед учнівської молоді зареєструвалися 2073 учасники з переважної більшості регіонів України, серед яких 19 учнів – учасники Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2014 року. Кількість зареєстрованих учасників змагання є найбільшою серед усіх учнівських Інтернет-змагань України. Лише кращі 74 учасники були одібрані за результатами проведення заочного туру та взяли участь у ІІ (очному) етапі турніру.

Проведення турніру було започатковано наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка №1115-32 від 27 листопада 2013 року. Турнір є різновидом особистої першості учнів України у сфері інформаційних (офісних) технологій. Виконання робіт цього змагання базується на знаннях учнів можливостей пакету додатків Microsoft Office. Основною відмінністю від Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій є дистанційність змагання: учні виконують роботи в межах свого навчального закладу і надсилають розв’язки за допомогою базового ресурсу it.upml.knu.ua.

Для перевірки робіт було залучено 39 членів журі з усієї України. З них один професор, доктор фізико-математичних наук, 5 кандидатів наук, 5 Заслужених вчителів України, 2 Відмінники освіти України; 5 членів журі мають досвід участі в роботі журі заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2012-2014 років. До перевірки було також залучено переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій минулих років, нині студентів ВНЗ України, зокрема і факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасників турніру на його урочистому відкритті 25 лютого 2015 року в приміщенні Українського фізико-математичного ліцею привітали проректор з науково-педагогічної роботи Університету Володимир Анатолійович Бугров, директор Українського фізико-математичного ліцею Володимир Миколайович Горкавенко, завідувач кафедри теоретичної кібернетики факультету кібернетики Юрій Васильович Крак та представник економічного факультету Ситницький Максим Борисович.

26 лютого проведено розбір завдань турніру, після чого учасники ознайомилися з деталізацією виставлених за завданнями балів та мали можливість оскаржити результати перевірки. Після апеляції для команд було проведено оглядову екскурсію столицею.

27 лютого в актовій залі УФМЛ було урочисто проведено нагородження переможців та учасників турніру.

Приємно відзначити, що серед переможців Дистанційного турніру також є і учні УФМЛ: Антон Перепелиця, Дар’я Мєждєлова та Олександр Вовкотруб, які здобули дипломи третього ступеня.

Адміністрація ліцея висловлює окерму подяку лаборанту УФМЛ, студенту другого курсу факультету кібернетики Гогерчку Григорію за пророблену ним величезну роботу по організації турніру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *