Посвята в ліцеїсти

Ліцей… Чарівні звуки цього грецького слова хвилюють душу.  Воно в усі часи писалося з великої літери і вимовлялося з виразом гордості і шанобливості. …У нашому ліцеї багато традицій і одна з найважливіших – традиція посвяти в ліцеїсти. Ось вже багато років всі учні 9-х класів, а цього року до них приєдналися учні 8 – го класу, доводять своє право навчатися в ліцеї, набираються нових знань і проходять обряд посвячення … 26 вересня став для них урочистим днем – ДНЕМ ПОСВЯТИ В ЛІЦЕЇСТИ.. На церемонії були присутні учні, вчителі, вихователі і батьки.

З теплими словами привітання до всіх звернувся і відкрив захід директор нашого ліцею Горкавенко В.М. Справжній ліцеїст – це той, хто з гідністю і честю пройшов усі випробування при посвяченні, які готували учні 10-Г та 10 –А класів. Як правило, урочиста частина посвяти тематична і задає тон майбутнім конкурсам. Однак перш ніж отримати заповітне звання ліцеїста, новобранці повинні були проявити всі свої здібності і довести на ділі, що вони гідні бути прийнятими до лав справжніх ліцеїстів.

Виявляється, стати ліцеїстом зовсім не просто. Але наші новачки довели, що готові носити горде звання ліцеїста та з гідністю пройшли всі конкурси.

Претенденти на звання ліцеїстів показали конкурс домашнє завдання «Ми – ліцеїсти», в якому вони продемонстрували яскраві самопрезентації класів, ще раз довівши, що надійшли до ліцею не дарма.

Всі учні показали свої таланти, головний приз дістався 9 – А класу. Ще раз вітаємо дітей з посвяченням у ліцеїсти і бажаємо всім, щоб роки навчання в ліцеї стали надійним фундаментом майбутнього життєвого успіху.

Презентація команди 8-А класу.

Фотоальбом 9-Б класу.

Фільм про 9-Г клас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *