Свято Першого дзвоника

1 вересня в нашій країні відзначається свято – День знань, тим самим підкреслюється цінність грамотного, освіченого громадянина для нашого суспільства. Традиційно в усіх навчальних закладах в цей день проходять святкові лінійки, класні години.

Ось і у нас учні поспішають до УФМЛ, який став для них другою домівкою, щоб зустрітися зі шкільними друзями, вчителями та вихователями. Попереду у них нові знання, нові звершення, особисті перемоги та досягнення!

Лінійка відкривалася гімном України, після якого директор ліцею (Горкавенко В.М.) всіх присутніх привітав зі святом та побажав успіхів в оволодінні знаннями.

За традицією на свято привітати вчителів, вихователів, учнів та їх батьків з початком навчального року прийшли представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Декан механіко-математичного факультету Городній Михайло Федорович, випускник ліцею 1979 року, передав слова привітання з початком навчального року від ректора університету Губерського Леоніда Васильовича і побажав ліцеїстам нових сміливих звершень, невичерпного оптимізму та прагнення бути гідними громадянами своєї країни.

1 вересня в дружну сім’ю ліцеїстів влилися нові учні, ті, для яких все буде в ліцеї вперше: і шкільний дзвінок, і сусід по парті, і домашнє завдання. Вони трохи хвилювалися, трохи боялися, але дуже сильно чекали на цей день. Дорогі восьмикласники і дев’ятикласники! Ми бажаємо, щоб роки, проведені в ліцеї, стали кращою частиною вашого життя!

Вітаємо всіх з початком навчального року!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *