Ліцей сучасний

Одним із основних завдань сьогоденної діяльності УФМЛ є пошук і цілеспрямований відбір учнів в Україні, які виявили здібності до вивчення природничих наук. У ліцеї запроваджено поглиблене вивчення математики, фізики, хімії та інформатики. 100% наших випускників стають студентами вищих навчальних закладів України та світу. Близько 80% випускників обирають для подальшого навчання природничі факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Високий рівень освіти у ліцеї забезпечує висококваліфікований викладацький склад. До викладацької діяльності в ліцеї залучають провідних викладачів, вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Станом на липень 2013 року педагогічний колектив УФМЛ складається з 57 вчителів та 27 вихователів, серед яких:
1 доктор фізико-математичних наук (Номіровський Дмитро Анатолійович),
14 кандидатів наук (Анікушин Андрій Валерійович, Барабаш Олег Віталійович, Верба Валентина Вікторівна, Горкавенко Володимир Миколайович, Засєдка Людмила Миколаївна, Кипоренко Оксана Яківна, Латишенко Людмила Анатоліївна, Лукаш Катерина Василівна, Решетнік Євдокія Миколаївна, Потієнко Валентина Олександрівна, Рубцова Ірина Львівна, Салівон Георгій Іванович, Ставровський Андрій Борисович, Якубовський Дмитро Анатолійович),
15 працівників отримали почесне звання «Заслуженого учителя України» (Дяченко Галина Микитівна, Засєдка Людмила Миколаївна, Іванова Наталія Григорівна, Манжара Ганна Степанівна, Номіровський Дмитро Анатолійович, Перешивана Лариса Михайлівна, Петрусь Ірина Анатоліївна, Приходько Сергій Іванович, Рубцова Ірина Львівна, Савченко Леонід Миронович, Салівон Георгій Іванович, Сімон Андрій Олександрович, Скляр Ірина Вільївна, Федорів Любомир Атанасійович, Шевчук Олександр Григорович),
5 співробітників отримали державну нагороду “Орден за заслуги” (Номіровський Дмитро Анатолійович, Савченко Леонід Миронович, Салівон Георгій Іванович, Скляр Ірина Вільївна, Приходько Сергій Іванович).

Освітній процес у ліцеї забезпечують дві кафедри (фізики і математики) та шість методичних об’єднань: учителів інформатики; хімії, біології та географії; іноземної мови; суспільно-гуманітарних предметів; фізичної культури, а також вихователів. Важливою також є сама система організації навчального процесу: у класах в середньому по 20 учнів, на уроках з окремих предметів відбувається поділ на підгрупи; у другій половині дня налагоджена розгалужена система факультативних занять.

Ліцеїсти забезпечуються п’ятиразовим харчуванням за рахунок державних коштів. При УФМЛ функціонує гуртожиток, проживання в якому також є безкоштовним.

Команди ліцеїстів беруть участь у різних інтелектуальних змаганнях, зокрема у Турнірах юних фізиків, математиків, інформатиків, хіміків. Дипломи на стінах ліцею свідчать про численні перемоги у таких змаганнях всеукраїнського рівня. На сьогодні УФМЛ є єдиним в Україні закладом спеціалізованої освіти, який щороку здатний виставити команду з фізиків, математиків та інформатиків Міжнародного рівня. Високий рівень здобутих знань ліцей щороку підтверджує на Міжнародній Жаутиківській олімпіаді з фізики, математики та інформатики. Команда УФМЛ впевнено входить у число призерів цієї олімпіади разом зі своїми побратимами – командами новосибірського, московського та колишнього ленінградського ліцеїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *