Ліцей сучасний

Одним із основних завдань сьогоденної діяльності УФМЛ є пошук і цілеспрямований відбір учнів в Україні, які виявили здібності до вивчення природничих наук. У ліцеї запроваджено поглиблене вивчення математики, фізики, хімії та інформатики. 100% наших випускників стають студентами вищих навчальних закладів України та світу. Близько 80% випускників обирають для подальшого навчання природничі факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Високий рівень освіти у ліцеї забезпечує висококваліфікований викладацький склад. До викладацької діяльності в ліцеї залучають провідних викладачів, вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Станом на липень 2013 року педагогічний колектив УФМЛ складається з 57 вчителів та 27 вихователів, серед яких:
9 кандидатів наук (Анікушин Андрій Валерійович, Засєдка Людмила Миколаївна, Латишенко Людмила Анатоліївна, Лукаш Катерина Василівна, Решетнік Євдокія Миколаївна, Потієнко Валентина Олександрівна, Рубцова Ірина Львівна, Салівон Георгій Іванович),
8 працівників отримали почесне звання «Заслуженого учителя України» (Засєдка Людмила Миколаївна, Манжара Ганна Степанівна, Перешивана Лариса Михайлівна, Петрусь Ірина Анатоліївна, Рубцова Ірина Львівна, Савченко Леонід Миронович, Салівон Георгій Іванович, Сімон Андрій Олександрович),
2 співробітників отримали державну нагороду “Орден за заслуги” (Савченко Леонід Миронович, Салівон Георгій Іванович).

Освітній процес у ліцеї забезпечують вісім циклових комісій: учителів фізики; математики; інформатики; природничих предметів; ісуспільно-гуманітарних предметів; естетично-гуманітарних предметів; фізичної культури та захисту Вітчизни; вихователів. Важливою також є сама система організації навчального процесу: у класах в середньому по 22 учні, на уроках з окремих предметів відбувається поділ на підгрупи; у другій половині дня налагоджена розгалужена система факультативних занять.

Ліцеїсти забезпечуються п’ятиразовим харчуванням за рахунок державних коштів. При УФМЛ функціонує гуртожиток, проживання в якому також є безкоштовним.

Команди ліцеїстів беруть участь у різних інтелектуальних змаганнях, зокрема у Турнірах юних фізиків, математиків, інформатиків, хіміків. Дипломи на стінах ліцею свідчать про численні перемоги у таких змаганнях всеукраїнського рівня. На сьогодні УФМЛ є єдиним в Україні закладом спеціалізованої освіти, який щороку здатний виставити команду з фізиків, математиків та інформатиків Міжнародного рівня. Високий рівень здобутих знань ліцей щороку підтверджує на Міжнародній Жаутиківській олімпіаді з фізики, математики та інформатики. Команда УФМЛ впевнено входить у число призерів цієї олімпіади разом зі своїми побратимами – командами новосибірського, московського та колишнього ленінградського ліцеїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *