Очна школа

Шановні абітурієнти!

Школа для підготовки до вступу у 8 та 9 класи продовжує свою роботу. 

13 травня 2017 року о 9:00 год у ліцеї відбудеться день відкритих дверей.

Раз на місяць викладачами ліцею проводяться заняття з фізики та математики, на яких ви маєте можливість поспілкуватися з викладачами УФМЛ, дізнатися про рівень завдань, які будуть запропоновані під час випробувальних іспитів та укріпити свої знання з точних наук.

Досвід попередніх років показує, що абітурієнти, які регулярно відвідували заняття очної школи, успішно складали вступні випробування та ставали ліцеїстами.

Лекції з математики для абітурієнтів 7-класників з домашнім завданням:
Лекція 1
 Лекція 2 Лекція 3 Лекція 4 Лекція 5 Лекція 6 Лекція 7

Лекції з математики для абітурієнтів 8-класників з домашнім завданням:
Лекція 1
 Лекція 2 Лекція 3 Лекція 4 Лекція 5 Лекція 6

 

Очна школа: 32 коментарі

 1. ЮРІЙ КОРОСЬКО

  Дуже приємно , що є можливість ознайомитися з матеріалами 1-го заняття з математики. Особливо актуально, якщо не було змоги бути присутнім на ньому. Є побажання і прохання поширити цю практику і на інші предмети. Дякую за розуміння і підтримку!

 2. Татьяна

  Здравствуйте! Как можно записаться на подготовку к поступлению в 8класс или можно просто приходить без записи ?

  Заранее спасибо, Татьяна
  0501899987

  1. upml_admin

   Будь ласка, у оголошені дати завітайте до нас. Це можна робити без попереднього запису.

  1. Таня

   Прошу надайте ще і дані про аудиторію. А також викладіть, будь ласка, лекції з фізики.Дякую. сину подобаються заняття та атмосфера на них.

  1. upml_admin

   В оголошені дати Ви можете прийти до ліцею. Як правило, лекторій проводиться в аудиторіях № 101 та № 308 (залежно від кількості учасників).

  1. upml_admin

   Так. Ви можете відвідувати лекціїї незалежно від того, чи були на попередніх заняттях.

  1. upml_admin

   Навчання та проживання у ліцеї забезпечується з державного бюджету у рамках коштів, передбачених для Київського національного університету іменеі Тараса Шевченка. Проте існує окремий батьківський фонд, з приводу якого Ви можете звернутись до голови батьківського комітету за телефоном, розміщеним на сторінці Контакти / Допомога ліцею.

 3. Марина

  Доброго дня,

  1) яким чином в один день проходять лекції з фізики і з математики? (по черзі, одночасно чи спочатку йде начитка з одного предмету, а згодом з іншого?
  2) чи не могли б ви викласти лекції, які вже відбулися, з фізики. Будемо дуже вдячні.
  3) уточніть приблизно до котрої години триватиме навчання 11 лютого?

  Дякую

  1. upml_admin

   Доброго дня. Лекції відбуваються в один день з двох предметів. Одна пара математики і одна пара фізики з 9.00 до 12.30. Нажаль, на даний момент немає можливості викласти на сайт лекції з фізики, але наші вчителі над цим працюють.
   Бажаємо творчих успіхів!

 4. Лариса

  В якому форматі відбувається День відкритих дверей в ліцеї? Які заходи включає? Коли почнуться і закінчаться заходи? Ми плануємо їхати з іншої області, отже маємо все спланувати заздалегідь.

  1. upml_admin

   День відкритих дверей включатиме зустріч з викладачами ліцею та Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ознайомлення з навчальними аудиторіями та гуртожитком ліцею, а також лекції для учнів 7 та 8 класів. Орієнтовний час проведення заходів – з 9 до 14 години дня.

 5. Леся

  Доброго дня!Хочу звернутись з проханням перенести заняття на якусь іншу дату, оскільки 15 квітня напередодні Пасхи .Так як це велике сімейне свято і більшість напевно має плани поїхати за межі Києва.Дякую!!!

  1. upml_admin

   Вітаємо! Перенос дати заняття не може вирішити даної проблеми, оскільки Пасхальний цикл свят розповсюджується на декілька тижнів до та після Пасхи. В той же час варто наголосити, що відвідування занять очної школи не є обов’язковим і не надає жодних пільг при вступі до ліцею.

 6. Анна

  Доброго дня! Підскажіть, чи буде в цьому році працювати літня школа? Якщо буде, то напишіть будь ласка дату. Дякую.

  1. upml_admin

   Вітаємо!
   Літня школа цього року планується, але дати проведення поки не відомі. Слідкуйте за оновленнями сайту.

 7. Олександр

  Чи існує можливість відвідати лекції та факультативи в УФМЛ для учня 10 класу іншого закладу?

  1. upml_admin

   Нажаль, лекції для десятикласників не передбачені.

 8. Софія

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи 13 травня на день відкритих дверей будуть проводитися пробні вступні іспити ? Якщо так чи потрібно на них реєструватися та яким способом?

  1. upml_admin

   Вітаємо! Під час проведення дня відкритих дверей пробні вступні іспити не передбачені, тому необхідності у додатковій реєстрації немає.

 9. Алла

  Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, заняття для учнів 7 та 8 класів платні? Чи можна прийти на 7 заняття, якщо ми не відвідували попередні 6?. Скільки їх буде взагалі?. Бажаємо вступити до Вас на навчання до 9 класу. Ми ще не запізнилися?.

  1. upml_admin

   Вітаємо! Приходьте до нас на сьоме заняття, воно останнє і безкоштовне (як і всі іпопередні). Через місяць відбудеться день відкритих дверей, під час проведення якого слухачам очної школи найімовірніше будуть запропоновані тестові завдання для перевірки свого рівня знань. Не забудьте взяти зошит та ручку. Сподіваємось, що Вам у нас сподобається!

 10. Дм. Рябіченко

  О котрій годині буде проходити День відкритих дверей 13.05? Чи не вплине на це перенос робочого дня з 08.05 на 13.05 (рекомендовано Кабміном)?
  Можливо, відома програма заходу? Все буде відбуватися в актовій залі / 101 чи будуть різні “потоки” в різних аудиторіях? Ви очікуєте там лише батьків чи для дітей теж будуть якісь заходи?
  Чи буде можливість познайомитися та поспілкуватися з викладачами та вихователями майбутніх восьмикласників?

  1. upml_admin

   Початок дня відкритих дверей заплановано на 9 годину ранку 13 травня. В той час, коли майбутні абітурієнти будуть проходити тестування з математики та фізики, їх батьки (або особи, які їх заміняють) матимуть змогу поспілкуватися з працівниками ліцею та довідатись про умови навчання і проживання! Сподіваємось, Вам у нас сподобається!

 11. Андрей

  13 мая финал Евровидения. Будут ли билеты в направлении Киева?

  Сколько обычно по времени идет день открытых дверей? Интересно с цель планирования билетов обратно. Спасибо.

  1. upml_admin

   Вітаємо! З приводу квитків у зв’язку з проведенням фіалу Євробачення варто потурбуватися заздалегідь. День відкритих дверей зазвичай починається о 9 годині ранку та закінчується не пізніше 14 години дня. Бажаємо успіхів!

 12. Ірина

  Син закінчує 6 класс можно буде завітати на день відкритих дверей, щоб отримати інформацію на майбутне, або нам ще рано?

  1. upml_admin

   Так, Ви можете завітати на день відкритих дверей та дізнатися про умови навчання і проживання у ліцеї. Але окремих заходів для учнів 6 класу не передбачено. Чекатимемо на Вашу дитину наступного року на заняттях очної школи. Бажаємо творчих успіхів!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *