Прийом до навчання

УФМЛ оголошує набір у 8, 9 класи ліцею!

Дати, умови проведення конкурсного відбору:
Вступні випробування будуть проведені з 22 по 27 червня 2017 року.

Зверніть увагу!

22 червня 2017 року відбудеться співбесіда з фізики або математики (за вибором абітурієнта) із призерами ІІІ етапу та учасниками ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад поточного року з фізики, математики, хімії, інформатики, інформаційних технологій, учнями, що були слухачами Всеукраїнської очно-заочної школи Малої академії наук України, успішно написали контрольні роботи протягом 2016/2017 н.р.
8:00 – реєстрація
9:00 – початок співбесіди
Із собою необхідно мати: оригінал диплому учасника або переможця IV етапу Всеукраїнської учніівської олімпіади та його копію, копію свідоцтва про народження, довідку з місця навчання з фотокарткою або учнівський квиток (за наявності) та 2 зошити у клітинку (по одному на кожний іспит).

Вступні іспити розпочинаються 23 та 24 червня о 9:00.
23 червня 2017 року відбудеться іспит з математики.
24 червня 2017 року відбудеться іспит з фізики.

Апеляції результатів іспитів відбудуться 25 червня 2017 року.

Реєстрація:
а) електронним листом на адресу upml.admission@gmail.com,
у якому вказати ПІП дитини, клас, до якого вступатиме абітурієнт,
досягнення на ІІІ або IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад (якщо є),
а також контактний телефон, за яким можна буде зв’язатися з батьками у разі необхідності.
б) за телефоном 097 – 345 – 37 – 08 з 14:00 до 18:00 (крім суботи і неділі).


Інформація для батьків, діти яких зараховані до ліцею!

Рахунок для перерахування коштів 5168 7423 2781 8435 Приват банк Черненко Юлія Володиміровна
Телефони для батьків:
063 – 764 – 24 – 13  Левенець Євгенія Юріївна (голова батьківського комітету випуску 2016-2019 р.)
098 – 082 – 21 – 34 Черненко Юлія Володимірівна (помічник голови батьківського комітету)


Завдання вступних випробувань минулих років

Завдання з фізики для вступу у 8 клас (20152016)
Завдання з фізики для вступу у 9 клас (2011-2012 р., 2013-2014 р., 2015, 2016)
Завдання з фізики для вступу у 10 клас (2013-2015 р., 2016)
Підготовка до вступу з фізики може проводитися по підручнику Ненашев І.Ю., Фізика 8 клас Збірник задач, Харків, видавництво “Ранок”

Завдання з математики для вступу у 8 клас (2014-2015 р., 2016)
Завдання з математики для вступу у 9 клас (2009-2015 р., 2016)
Завдання з математики для вступу у 10 клас (2013-2015 р., 2016)
Збірник завдань з математики для підготовки до вступу


Телефон приймальної директора: (044) 259-03-93

Коротку презентацію про ліцей можна переглянути за цим посиланням

Прийом до навчання: 28 коментарів

 1. Юлія

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка яким чином можна потрапити в ваш ліцей, якщо мій син зараз навчається в 9 класі?

  1. upml_admin

   Доброго дня!
   Наразі відповідь на Ваше питання надати неможливо. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті. Можливо буде відкрито додатковий добір до 10 класу влітку.

 2. Оксана

  Добрый день! Я правильно понимаю; основной набор детей на обучение в 8 и 9 классы, в 10 класс можно попасть только при условии свободных мест? Очень жаль, что не узнала про вас пол года назад.

  1. upml_admin

   Все вірно. Додатковий набір до 10 класів відбувається лише за наявності вільних місць. Слідкуйте за оголошеннями на сайті. Успіхів!

  2. юлия

   Добрый день.есть ли еще возможность попасть к вам в лицей.дочь учится в 8 классе.спасибо

  3. upml_admin

   Вітаємо!
   Ви можете зареєструвати доньку на вступні випробування, які відбудуться у червні. У разі успішного складання іспитів будемо раді вітати Вашу дитину у складі учнів нашого ліцею. Детальніше – на сторінці Абітурієнтам / Прийом до навчання.

  4. Галина

   Доброго дня! Якщо додатковий набір до 10 класів відбувається лише за наявності вільних місць. Як і коли можна дізнатися чи будуть ці місця? (Цікавить фізико-математичний клас.) Якщо вільних місць не буде, тоді і оголошень не буде? Дякую.

  5. upml_admin

   Вітаємо! Основний набір до ліцею здійснюється у 8 клас і учні навчаються за спеціальною програмою, то, відповідно до положення про ліцей, набір до 10 класу здійснюється виключно з призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів.
   За наявності вільних місць буде оголошено додатковий набір. Слідкуйте за оновленнями сайту. Бажаємо успіхів!

 3. Марина

  Доброго дня, ми відвідуємо лекції очної школи у вашому ліцеї, дуже подобаються.

  Підкажіть, будь-ласка:
  1) яку кількість учнів планується набрати в 9 клас цього року? Який приблизно конкурс на місце в 9 класі? (з практики)
  2) яка приблизно кількість учнів у класі?
  3) чи достатньо для вступу відвідування очної школи чи потрібні додаткові заняття з репетирами? (з ваших спостережень)

  Дуже Вам дякую за зворотній зв’язок!

  1. upml_admin

   Вітаємо!
   1) Маємо три восьмих класи на паралелі та мусимо мати по чотири класи старших паралелей. Відтак ми набираємо один новий дев’ятий клас. Конкурс кожного року різний – 3-7 абітурієнтів на місце.
   2) Класи у ліцеї – малої наповнюваності. Орієнтовно по 20 учнів у класі. Найбільша наповнюваність на даний момент – 24 учні у класі.
   3) Деяким учням для вступу достатньо просто приїхати та скласти іспити. З приводу додаткового навчального навантаження усе індивідуально та завжди залежить від здібностей дитини та її емоційного стану під час вступних випробувань.
   Бажаємо успіхів!

  1. upml_admin

   Пробних і спитів у ліцеї не передбачено. Інформацію щодо вступних іспитів Ви можете переглянути на сторінці Абітурієнтам / Прийом до навчання. Бажаємо успіхів!

  1. upml_admin

   Вітаємо! До ліцею може вступити кожен, хто успішно складе вступні випробування. Бажаємо успіхів!

 4. Роман

  Доброго дня!
  Якщо мій син є призером третього етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, йому треба лише пройти співбесіду? Чи також здавати іспити?
  Дякую!

  1. upml_admin

   Вітаємо! Переможці ІІІ етапу та учасники IV етапу Всеукраїнських олімпіад з відповідних предметів можуть бути зараховані до ліцею за умови лише успішного проходження співбесіди з одного обраного предмета. У випадку, якщо на співбесіді вступник не підтвердить високого рівня знань з обраного предмета, він має можливість спробувати вступити до ліцею на загальних підставах (складаючи іспити з обох предметів разом з усіма іншими абітурієнтами). Бажаємо успіхів!

 5. Диана Анатольевна

  Добрый вечер!Внук собирается поступать в ваш Лицей в 8 класс.Проживаем в селе под г.Кривой Рог.Будут ли проводиться очные подготовительные занятия перед поступлением в начале июня 2017 года?Спасибо.

  1. upml_admin

   Вітаємо! Для підготовки до вступу можна скористатись лекціями, розміщеними на сторінці Абітурієнтам / Очна школа, а також спробувати розв’язати вступні випробування попередніх років, розміщені на сторінці Абітурієнтам / Прийом до навчання. Додатково може бути оголошена Всеукраїнська очно-заочна фізико-математична школа МАН-УФМЛ (слідкуйте за оновленнями на сайті ліцею), учасники якої також можуть спробувати вступити до ліцею. Бажаємо успіхів!

 6. Наталья

  Доброго дня! Після відправлення електронного листа з реєстрацією на складання іспитів, чи маю я отримати відповідь?

  1. upml_admin

   Вітаємо! Відповідь невдовзі має надійти на вашу електронну адресу.

 7. Константин

  Здравствуйте! Я в 2014 году окончил 9 класс. Я из зоны АТО. Моё учебное заведение в котором я учился сгорело во время боевых действий в 2014. С 2014 по 2017 мне приходилось работать из-за тяжелого финансового положения родителей. Могу ли я поступить в 10 класс в ваше учебное заведение?

  1. upml_admin

   Доброго дня! Оскільки основний набір до ліцею здійснюється у 8 клас і учні навчаються за спеціальною програмою, то, відповідно до положення про ліцей, набір до 10 класу здійснюється виключно з призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів. Бажаємо успіхів.

 8. Галина

  Доброго дня! На ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад маємо з фізики 2місце, з математики 3місце. Чи мова йде про IV етап Всеукраїнських олімпіад? (Вступ до 10 класу). Дякую.

  1. upml_admin

   Вітаємо! Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад мають право вступу за результатами успішного складання співбесіди. Бажаємо успіхів!

 9. Лариса

  Мін син має право на вступ до 9 класу за співбесідою (цьогорічний призер 4 (всеукраїнського) етапу олімпіади та тричі призер обласних олімпіад. Де можна ознайомитися з орієнтовними завданнями та структурою співбесіди з математики (рівнем складності), якщо на сайті розміщені лише завдання для іспиту?

  1. upml_admin

   Вітаємо! Співбесіда, на відміну від звичайного іспиту, передбачає особисте спілкування членів предметної комісії з абітурієнтами після написання задач, тому зразки співбесід відсутні на сайті. При підготовці до співбесіди можна орієнтуватись на завдання вступних іспитів. Бажаємо успіхів!

 10. Софія

  Дибрий день! Що потрібно брати з собою в день реєстрації та на вступні іспити?
  Скажіть, будь ласка, чи є рекомендовані посібники для підготовки до вступу?

  1. upml_admin

   Вітаємо! Із собою необхідно мати: оригінал диплому учасника або переможця IV етапу Всеукраїнської учніівської олімпіади та його копію (за наявності), копію свідоцтва про народження, довідку з місця навчання з фотокарткою або учнівський квиток (за наявності) та 2 зошити у клітинку (по одному на кожний іспит).
   Для підготовки до вступу можна скористатися лекціями та посібниками, перелік яких Ви можете знайти на сторінках Абітурієнтам / Прийом до навчання та Абітурієнтам / Очна школа. Бажаємо успіхів!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *