комета

12 листопада учні Українського фізико-математичного ліцею взяли участь в телевізійному мості «Німецький аерокосмічний центр (DLR) – Київ», який був організований Національним центром «Мала академія наук України» за ініціативи Посольства Німеччини в Україні та з нагоди висадки космічного літального апарату «Розетта» на комету Чурюмова-Герасименко.
Українські школярі змогли стати свідками історичної події – приземлення посадкового модуля «Філи», сконструйовано фахівцями Німецького аерокосмічного центру (DLR), на комету Чурюмова-Герасименко, наукова місія якого визначити параметри ядра комети, дослідити хімічний склад і вивчити зміни активності комети з часом.
висадки космічного літального апарату «Розетта» на комету Чурюмова-Герасименко
Під час заходу була проведена трансляція висадки космічного літального апарата «Розетта» на комету та зустріч в онлайн-режимі з науковцями Німецького аерокосмічного центру (DLR) і першовідкривачами комети – Климом Чурюмовим, українським науковим співробітником Астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Світланою Герасименко, українським та таджикістанським астрономом.
Також у програмі були проведені науково-популярні лекції про походження комет, безпілотні космічні апарати, перспективні місії з освоєння космосу та перспективи української космонавтики; перегляд відеоматеріалу DLR про місію «Розетта»; вікторина-конкурсу серед аудиторії на аерокосмічну тематику.
Учасниками заходу були учні 8–11 класів – слухачі Малої академії наук України.
Телеміст відбувся 12 листопада 09.00 за адресою: проспект Перемоги 44, Кіностудія імені О.Довженка, Центр науки і мистецтв «DIYA» НЦ «МАНУ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *