Літня математична школа УФМЛ

З метою покращення рівня знань учнів УФМЛ з математики, зацікавленості та заохочення їх до виступів на олімпіадах з математики різного рівня кафедра математики ліцею цього року започатковує проведення ЛІТНЬОЇ МАТЕМАТИЧНОЇ ШКОЛИ УФМЛ. Під час проведення школи її учасники забезпечуватимуться безкоштовним проживанням та харчуванням.

 До участі запрошуються учні 8-х та 9-х класів ліцею, що мають здібності до вивчення математики та планують брати активну участь в олімпіадному математичному русі. Для участі у школі необхідно зателефонувати керівнику літньої школи, вчителю математики УФМЛ Анікушину Андрію Валерійовичу, тел. 063 710 34 20

Протягом літньої школи учасникам буде запропоновано заняття з основних тем олімпіадної математики. Зокрема: доведення від супротивного, міркування парності та ідея розбиття на пари, основні поняття комбінаторики, принцип Діріхле (в геометрії та логічно-комбінаторних задачах), принцип крайнього, основні поняття та теореми теорії графів, поняття інваріанту та його застосування до розв’язування задач, математичні ігри (пошук виграшних стратегій, ідеї симетрії, виграшних ходів і т.і.), логіка, задачі з використанням розфарбувань, десятковий запис числа, комбінаторно-логічні задачі на пошук екстремальних значень, ідеї підрахунку двома способами, ознаки подільності, порівняння за модулем та інші поняття і теореми теорії чисел, пошук нестандартних конструкцій та контрприклади, застосування т.Фалеса, метод площ в геометрії, алгоритм Евкліда та задачі пов’язані з ним, пошук геометричних місць точок, метод вписаних кутів, метод математичної індукції, ідея періодичності в олімпіадних задачах, тощо.

Початок роботи школи — 20 серпня 2014 року, 10-00, актова зала УФМЛ. Заїзд учнів — вечір 19 серпня, ранок 20 серпня. Школа працюватиме з 20 по 30 серпня 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *