Всеукраїнська літня школа програмування УФМЛ 2015

Кафедра інформатики Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинає проект «Всеукраїнська літня школа програмування УФМЛ».

Проведення першої літньої школи планується з 16 по 28 серпня 2015 року. Заїзд 16 серпня, перший день занять 17 серпня з 9.00. 27 серпня планується проведення олімпіади з програмування за результатами літньої школи. 28 серпня підведення підсумків проведення школи, закриття школи та роз’їзд учасників.

Заняття в школі планується проводити незалежно від класу навчання учнів по лігам. Юніорська ліга – учні, які взагалі не знайомі з програмуванням, або їх знання на початковому рівні. Середня ліга – учні, що мають базовий рівень програмування, переможці ІІ етапу та учасники ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з програмування. Вища ліга – учні з високим рівнем програмування, переможці ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з програмування.

До проведення занять в літній школі будуть запрошуватися провідні фахівці в підготовці учнів до олімпіад з програмування різних рівнів та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які в шкільні роки приймали участь у Всеукраїнських олімпіадах з інформатики. Зокрема свою згоду на проведення занять у літній школі надали:

  • доцент кафедри математичної інформатики факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Медведєв Михайло Геннадійович;
  • доцент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського університету імені Івана Франка, вчитель інформатики ліцею № 25 імені Н.А. Щорса Жуковський Сергій Станіславович;
  • старший викладач кафедри програмного забезпечення АС Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вчитель інформатики Черкаського фізико-математичного ліцею Порубльов Ілля Миколайович.

Для участі у школі необхідно зареєструватися за посиланням. Реєстрація відкрита до 25 червня 2015 року.

Участь у Літній Школі не є безкоштовною. Плата буде включати витрати на харчування, проживання учасників та, можливо, деякий орг. внесок. Загальна кількість учасників літньої школи обмежена. Організатори школи залишають за собою право самостійно обрати учасників школи з числа зареєстрованих учнів у випадку, коли кількість зареєстрованих буде занадто великою.

По всіх питанням можна звертатися до вчителя інформатики УФМЛ Скляр Ірини Вільївни за тел. 0953465850.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *