ЛІТНЯ МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА УФМЛ 2015

З метою покращення рівня знань учнів з математики, зацікавленості та заохочення їх до виступів на олімпіадах з математики різного рівня під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка за ініціативою доктора фізико-математичних наук, професора кафедри обчислювальної математики факультету кібернетики Рубльова Богдана Владиславовича буде проведена традиційна ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІТНЯ МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА УФМЛ на базі Українського фізико-математичного ліцею. Протягом літньої школи учасникам буде запропоновано заняття з основних тем олімпіадної математики.
Літню школу будуть проводити члени журі ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської, запрошені провідні вчителі математики шкіл України, переможці Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад з математики. У кожній групі буде працювати вихователь (якщо хтось із батьків хоче допомогти у проведенні нашого заходу і попрацювати вихователем – сповістіть про це організаторів).
До участі в школі запрошуються учні 5-11 класів (мається на увазі клас навчання у 2015-2016 році), що мають здібності до вивчення математики та планують брати активну участь в олімпіадному математичному русі. Для участі у школі необхідно зареєструватися за цим посиланням.

Реєстрація відкрита до 15 червня 2015 року.

Початок роботи школи – 15 серпня 2014 року (у цей день заняття розпочнуться о 12 годині).
Школа працюватиме з 15 по 28 серпня 2015 року.
Роз’їзд учасників 28 серпня о 15 години.

Участь у Літній Школі не є безкоштовною. Плата не буде перевищувати собівартості харчування та проживання учасників.
Загальна кількість учасників літньої школи обмежена. Організатори школи залишають за собою право самостійно обрати учасників школи з числа зареєстрованих учнів у випадку, коли кількість зареєстрованих буде занадто великою. Перевага буде надана учням не з Києва та тим, хто має більші досягнення з математики.

За більш детальною інформацією можна звертатися до вчителя математики УФМЛ Анікушина Андрія Валерійовича, тел. 068 710 34 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *