Коротко про ліцей

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (УФМЛ) — спеціалізований навчальний заклад середньої освіти, структурний підрозділ Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У ліцеї поглиблено вивчаються: фізика та математика. Ліцей входить в першу п’ятірку найкращих шкіл України за різними щорічними рейтингами та результатами ЗНО. Щорічно учні ліцею здобувають близько 100 дипломів на ІІІ етапі та 25-30 дипломів на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, декілька медалей на «класичних» Міжнародних учнівських олімпіадах. За період роботи ліцею наші учні здобули 90 медалей на «класичних» Міжнародних учнівських предметних олімпіадах (з них 79 медалей за часів незалежної України).

100% наших випускників стають студентами вищих навчальних закладів України, головним чином Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ліцей працює як заклад інтернатного типу. Це дозволяє нам запрошувати на навчання учнів з усієї України, особливо тих дітей, які не можуть реалізувати свої здібності до точних наук в своєму регіоні чи сільській місцевості. Наші двері відчинені і для киян.
Ліцей забезпечує безкоштовне проживання в своєму гуртожитку та  5-ти разове харчування.

Коротку презентацію про ліцей можна переглянути за цим посиланням

Історія виступів учнів ліцею на “класичних” Міжнародних учнівських олімпіадах з фізики, математики,  інформатики, хімії та астрономії; Міжнародній  Жаутиківській олімпіаді з фізики, математики та інформатики; Всеукраїнській комплексній олімпіаді “Турнір Чемпіонів

Реалізовані проекти учнями УФМЛ з програмування

Фото та відео з проведеного у ліцеї Фестивалю науки УФМЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *