Заочна школа

Шановні абітурієнти!

Для підготовки до вступу на навчання у ліцей ви можете скористатись лекціями для учнів 7 та 8 класів!

Раз на місяць викладачами ліцею розробляються заняття з фізики та математики, опрацювавши які ви маєте можливість дізнатися про рівень завдань, що будуть запропоновані під час випробувальних іспитів та укріпити свої знання з точних наук.

Досвід попередніх років показує, що абітурієнти, які ефективно засвоюють матеріали заочної школи та розв’язують завдання занять, успішно складають вступні випробування та стають ліцеїстами.

Завдання з математики для абітурієнтів 7-класників
Завдання 1 Завдання 2 Завдання 3

Завдання з математики для абітурієнтів 8-класників
Завдання 1 Завдання 2 Завдання 3

Завдання з фізики
Завдання 1 Завдання 2 Завдання 3

5 коментарів до “Заочна школа

 1. Дуже приємно , що є можливість ознайомитися з матеріалами 1-го заняття з математики. Є побажання і прохання поширити цю практику і на інші предмети. Дякую за розуміння і підтримку!

 2. Доброго дня!
  На попередньому занятті з бажаючими поступати у 8 клас (теперішніми 7-микласниками) повідомили. що домашнє завдання з математики буде виставлене на цьому сайті. На жаль, за тиждень до наступного заняття це домашнє завдання не було виставлене. А хотілося б сином портенуватися у завданнях з теми “Функція”. Я, щопрвда, минулого року стягнув лекції минулорічної очної школи… Завдання минулого року з цієї теми ми проробили. Але досвід набувається з практикою…

  1. Доброго дня!
   Домашнє завдання з математики буде викладено на сайті найближчим часом, тому слідкуйте за оновленням інформації.
   З повагою, УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка.

 3. Доброго дня!
  Підкажіть, коли розпочне роботу очна школа у 2019-2020 навчальному році? Як можна буде до неї записатися?

  1. Добрий день! Інформація про початок занять в очній школі на 2019-2020 роки буде викладено на сайті ближче до нового навчального року, слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті. У цьому році попередньої реєстрації учнів до очної школи не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *