Звернення до учасників літньої школи програмування УФМЛ

Шановні учасники Літньої школи програмування!

Організатори школи дуже дякують Вам за те, що Ви проявили зацікавленість цим заходом. Реєстрацію на Літню школу програмування УФМЛ завершено. Список зарахованих Ви можете подивитись тут. На жаль, цього року нам не вдалося запросити дошколи усіх бажаючих, оскільки ми не очікували такої зацікавленості і не маємо можливості прийняти таку кількість учасників.Цей захід проводиться вперше, але ми сподіваємось, що всі будуть задоволені і на наступний рік ми зможемо прийняти більшу кількість учасників.

УВАГА! Якщо у Вас змінилися плани і Ви незможете взяти участь у роботі Літньої школи програмування, дуже просимоповідомити про це організаторів. Також перевірте,будь ласка,колонку «Гуртожиток»: чи правильно там зазначено потребу у Вашому поселенні?

Організаційні питання. Програму Літньої школи програмування Ви можете подивитися тут. Нагадуємо, що ліцей має тренажерний та ігрові зали, відвідування яких у вказаний в програмі час може відбуватися тільки за наявності спортивної форми та взуття. Крім того, організатори у вихідний день планують виїзд на природу, для чого теж знадобиться спеціальний одяг. 28 серпня організатори планують проведення підсумкової олімпіади у першій половині дня і нагородження переможців о 14.00. Тому рекомендуємо планувати від’їзд з Києва після 15.00 години.

Фінансові питання. Проживання в гуртожитку УФМЛ, орієнтовно = 50 грн/доба, харчування (сніданок+обід+вечеря) =65 грн/доба, харчування (тільки обід) = 30 грн./доба, а також оргвнесок. Оплата буде здійснюватися по приїзді учасників до літньої школи.  Учні УФМЛ за проживання та харчування не сплачують.

Медичні питання. Для поселення у гуртожиток учні повинні мати: довідку про епідоточення, відомості про щеплення, результати огляду на педікульоз та коросту. Відповідні довідки потрібно взяти у лікаря за місцем проживання або місцем спостереження.

Контакти. З організаторами можна зв’язатися за телефоном 095-346-58-50 або поштою IrinaSklyar@gmail.com.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ! Ті з вас, что буде брати участь в школі зі своїми ноутбуками, повинні встановити необхідне програмне забезпечення, а саме С++. Щоб зробити це необхідно
1. Завантажити інсталятор середовища з офіційного сайту

Windows: http://sourceforge.net/projects/codeblocks/files/Binaries/13.12/Windows/codeblocks-13.12mingw-setup-TDM-GCC-481.exe/download
• Інші ОС: http://www.codeblocks.org/downloads/26 (вибрати відповідно для своєї ОС)
2. Запускаємо інсталятор і встановлюємо середовище (погоджуючись з параметрами за замовчуванням)
3. Після того, натискаємо «Finish».

Обираєм GNU GCC Compiler і тиснемо на «Ок»
У випадку, якщо опція «GNU GCC Compiler» відсутня, слід особисто підключити компілятор як показано за посиланням: http://cppstudio.com/post/2650/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *