Звернення до учасників ЛМШ 2015

Шановні учасники ЛМШ та батьки!

Реєстрація. Дякуємо Вам за увагу до нашого заходу. Реєстрацію на Літню математичну школу УФМЛ завершено. Список зарахованих до ЛМШ УФМЛ ви можете подивитись тут. Якщо Ви реєструвались,  не знайшли себе у списку, але при цьому не втратили надії прийняти участь у нашому дійстві то спробуйте повідомити про це організаторів.

УВАГА!
Якщо з якихось причин ви не зможете взяти участь у роботі ЛМШ УФМЛ, будь-ласка сповістіть про це організаторів.
Також будь-ласка перевірте колонку «Гуртожиток»: чи є зазначена там інформація актуальною?
Організаційні питання. Порядок оплати, програма школи, розпорядок дня і т.і. будуть опубліковані на цій сторінці ближче до початку школи.
Фінансові питання. Як було зазначено раніше, вартість участі у ЛМШ УФМЛ не буде перевищувати собівартості проживання та харчування. Орієнтовно: проживання в гуртожитку УФМЛ = 50 грн/доба, харчування (сніданок+обід+вечеря) =65 грн, харчування (тільки обід) = 30 грн. Учні УФМЛ за проживання та харчування не сплачують.
Шукаємо вихователів. Шановні батьки, якщо Ви маєте бажання допомогти проведенню нашого заходу і подоглядати за учнями у групі, де буде навчатися Ваша дитина, то ми чекаємо на Ваш дзвінок.
Медичні питання. Для поселення у гуртожиток учні повинні мати: довідку про епідоточення, відомості про щеплення, результати огляду на педікульоз та коросту. Відповідні довідки потрібно взяти у лікаря за місцем проживання або місцем спостереження.
Контакти. З організаторами можна зв’язатися телефоном 068-710-34-21 або поштою anik_andrii@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *