ХХІ комплексна олімпіада з фізики, математики та інформатики “Турнір Чемпіонів”

Вітаємо учнів та команду УФМЛ з успішним виступом на ХХІ комплексній олімпіаді з фізики, математики та інформатики “Турнір Чемпіонів” (1 — 4 травня 2014 року), що проходила на базі фізико-математичної гімназії № 17 (м. Вінниця).

До участі в олімпіаді запрошуються учні, що показали найвищі результати на Всеукраїнських олімпіадах із зазначених предметів. Олімпіада відбувається як багатоборство: кожний учасник виконує завдання з математики, фізики та інформатики. При цьому, якщо учень набирає нуль балів по одному з предметів, загальний його результат обнуляється також.

Приємно зазначити, що в урочистому відкритті “Турніру Чемпіонів” брав участь декан факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ігор Олексійович Анісімов, який підкреслив важливість вивчення фізики, математики та інформатики і запросив учасників турніру до вступу в Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Наші успіхи – Вертелецький Владислав (9-клас) здобув абсолютні 2-гі місця в індивідуальних заліках як з фізики, так і з математики і виборов абсолютне перше місце по сумарній кількості балів з фізики, математики та інформатики; Чорний Михайло (11-клас) здобув абсолютне перше місце з інформатики в індивідуальному заліку; Нарцев Денис (9-клас) здобув 3-е місце в індивідуальному заліку з математики. За сумою набраних балів команда УФМЛ здобула 3-е місце в командному заліку змагань. В окремому виді змагань, командній олімпіаді з інформатики в форматі АСМ наша команда здобула 2-ге місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *