Олімпіади

ХIV Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І.Ляшка

Оприлюднено

З 25 по 31 жовтня 2020 року на базі УФМЛ відбувся ХIV  Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І.Ляшка.
Цьогоріч через пандемію COVID турнір майже став київським, оскільки через карантинні обмеження та задля збереження здоров’я учнів усі команди з інших міст України скасували свою участь у ньому. Таким чином, на цих змаганнях із спортивної математики взяли участь 18 команд з Києва за участі гості із Харкова, яка долучилась до однієї з них. Ліцей був представлений у складі чотирьох команд, керівниками яких виступили вчителі математики Давидова Катерина Йосипівна (8 клас), Вишенська Інна Яківна та Печериця Олексій Анатолійович (9 клас), Зубарук Олеся Валеріївна та Приходько Ольга Дмитрівна (10 клас), Цань Вікторія Борисівна та Вишенський Віктор Володимирович (10-11 класи).
Розпочався турнір традиційно із математичного Занзібару, в якому яскраво дебютували на своїх перших всеукраїнських змаганнях восьмикласники, посівши другий рядок турнірної таблиці, а команда 10-11 класів, на своєму останньому всеукраїнському турнірі (принаймні у ролі учасників), – третє. Крім того, в рамках турніру була проведена командна олімпіада з математики, в якій восьмикласники вибороли друге місце серед своїх ровесників.
За результатами тижня змагань команда восьмикласників дебютувала у Всеукраїнських матбоях із третім місцем у молодшій лізі. Дев’ятикласники у боротьбі серед команд середньої ліги боїв посіли друге місце. Учні десятих та одинадцятих класів ліцею (у неповному складі) завершили змагання на п’ятій та восьмій позиціях серед команд старшої ліги.
Пишаємось нашими юними математиками, їхньою сміливістю, витривалістю та жагою до нових знань!
Окремо варто відмітити невтомних членів журі (багато з них є випускниками УФМЛ), які здійснювали справедливе суддівство та наставництво для команд, обговорюючи з ними розв’язки задач навіть по завершенні боїв, до пізнього вечора. Величезна подяка професору кафедри обчислювальної математики Rublyov Bogdan та його команді за цей цікавий та насичений інтелектуальними змаганнями тиждень.

Коментарі закриті.