IV етап LІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в УФМЛ

Формула успіху

Вона вже знайома юним знавцям «цариці наук» — учасникам IV етапу LІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, яка відбулася у цьому році на базі Українського фізико-математичному ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 24 по 28 березня 2014 року.

Звістка щодо проведення в столиці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики стала для нас, як грім серед ясного неба. Адже планувалося, що учасників олімпіади прийматиме м. Харків, де й велася відповідна підготовка. Але останні тривожні події в країні змусили змінити місце її проведення. В стислі терміни Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та відділ по роботі з обдарованою молоддю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти успішно підготувалися до проведення олімпіади на базі УФМЛ.
Докладені спільні зусилля не виявилися марними. За словами гостей п’ять днів олімпіади були яскравими та насиченими. Олімпіада проведена на високому рівні. Гості зазначили якість харчування, чудовий вигляд їдальні УФМЛ та організацію культурної програми олімпіади.
В олімпіаді брали участь 164 учнів 8-11 класів з усіх регіонів України. Учасники олімпіади відзначали особливу складність завдань, що потребували нестандартних шляхів для їхнього розв’язання.
А коли багатогодинні турніри та апеляції завершувалися, наставав час відпочинку. Запам’яталися гостям концертна програма, присвячена 200-річчю від дня народження Т. Шевченка (Мистецький салон Університету), відвідання зоологічного музею Університету, зустріч із акторами Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, а також з колективом творчого об’єднання «Студія Квартал 95», проведення товариської футбольної зустрічі. Учасники олімпіади зустрілися з професорсько-викладацьким складом механіко-математичного факультету та факультету кібернетики.
Математики були непримиримими супротивниками на олімпіаді, а по їх завершенню стали добрими друзями. Напутнє слово учасникам олімпіади під час урочистого закриття олімпіади сказав голова журі, професор факультету кібернетики Богдан Владиславович Рубльов і запросив поступати до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Незвично тихо стало в Українському фізико-математичному ліцеї. У пам’ять про олімпіаду з математики залишилися гарні спогади та чотири дипломи третього ступеню, що додалися до дипломів інших «олімпійців» ліцею.
Цього року на Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах учні УФМЛ здобули п’ять перших дипломів (астрономія (2), інформатика (2), інформаційні технології (1)), п’ять других дипломів (фізика (3), астрономія (1) та інформатика (1)), а також п’ятнадцять третіх дипломів. До участі у відбіркових турнірах на Міжнародні учнівські олімпіади допущено п’ятеро учнів УФМЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *