Леонід Кучма зустрівся із переможцями Австрійського та Всеукраїнського турнірів юних фізиків

15 квітня Леонід Кучма зустрівся із золотими призерами Міжнародного конкурсу юнацької наукової творчості (Пекін) та переможцями Австрійського та Всеукраїнського турнірів юних фізиків. Зустріч відбулася у президентському фонді Леоніда Кучми «Україна»

phys5На зустрічі були присутні директор ліцею Хомяков Олег Миколайович, вчитель фізики УФМЛ Рубцова Ірина Львівна, стипендіати Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» близнюки-вундеркінди Микола та Леонід Тузенки, що нині навчаються в Українському фізико-математичному ліцеї. За перемогу на міжнародній олімпіаді з розв’язування логічних задач у Парижі у березні 2008 року хлопці стали володарями премії «Гордість країни» у номінації «Рекорд року». У 2009 та 2010 роках брати здобудуть по дві срібні медалі на Міжнародних учнівських олімпіадах з фізики.

Також присутні учні ліцею Олександр Лисюк та Євген Анісімов. У 2009 році Євген Анісімов здобуде бронзову медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики.

На Х відкритому Австрійському турнірі юних фізиків, що відбувся у невеличкому містечку Леобен з 10 до 12 квітня 2008 року, команда Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла почесне третє місце.

Саме завдяки спонсорській підтримці Президентського Фонду Леоніди Кучми “Україна” наша команда змогла взяти участь у зазначених змаганнях. Адміністрація, педагогічний колектив та учні УФМЛ висловлюють свою подяку та найкращі побажання Президентському Фонду Леоніди Кучми “Україна” та, особисто, Леоніду Даниловичу.

Фотографії зустрічі можна знайти на цим посиланням.

Відео зустрічі можна побачити тут.

Детальну інформацію про проведену зустріч можна знайти за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *