Олімпіади

Очний етап Відкритої олімпіади з фізики та математики

Оприлюднено
Завершується заочний етап Відкритої олімпіади з фізики та математики Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Реєстрація учасників завершена. Роботи зареєстрованих учасників не приймаються з 11.05.

До 15.05 учасники, рекомендовані до очного етапу, отримають запрошення у Гугл-класах.
Учасники, що не пройшли заочний етап або не отримали за його результатами рекомендації журі, до очного етапу допускатися не будуть.

Очний етап Відкритої олімпіади з фізики та математики відбудеться 22.05 на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за адресою м.Київ, вул. Академіка Глушкова, 6)
з 9:00 – для учнів 7 класу,
з 10:00 – для учнів 8 класу.
Тривалість туру – 3 астрономічні години.

З собою необхідно мати:
– оригінал учнівського квитка;
– копію свідоцтва про народження (паспорта) учня;
– чистий зошит в клітинку;
– ручки, олівці;
– засоби індивідуального захисту (маска, серветки, антисептик).

УВАГА! Для учасників очного туру, що проживають у віддалених регіонах, можливе поселення до спального корпусу Ліцею разом з батьками (або особами, що їх заміняють) з 21.05.

Триває також реєстрація абітурієнтів УФМЛ.
Якщо Ви бажаєте стати учнем Ліцею, запрошуємо Вас на вступні випробування.
Подробиці за посиланням http://upml.knu.ua/golovna/priyom-do-navchannya/