Uncategorized

Останній дзвоник

Оприлюднено
19 травня 2021 року для одинадцятикласників ліцею пролунав Останній дзвоник. 
 
Урочисту лінійку традиційно відвідали декани механіко-математичного (Механіко-математичний факультет КНУ) і фізичного факультетів (Фізичний факультет КНУ ім.Т.Шевченка), факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУТШ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), які привітали ліцеїстів із закінченням навчального року та виступили з напутніми словами для цьогорічних випускників.
 
Пролунали теплі слова на адресу випускників і від адміністрації ліцею, і, звісно, від голови батьківського комітету. З теплом у серці згадували про чотири насичені роки фізматівського життя, про мрії і сподівання, труднощі та веселощі, поразки й перемоги, що зробили з колишніх наївних дітей нинішніх юнаків та юнок, які сміливо дивляться у майбутнє та впевнено прямують до мети, вже сьогодні змінюючи світ навколо себе. Не забули й про численні звитяги ліцеїстів на різноманітних олімпіадах, турнірах та конкурсах – усіх переможців було урочисто нагороджено дипломами і грамотами.
 
Любі випускники! Ви пройшли нелегкий шлях за останні чотири роки, подолали безліч труднощів, здобули багато перемог, великих і малих. Нехай досвід і знання, які ви здобули за роки навчання в ліцеї, стануть вам у нагоді, а спогади про фізмат будуть лише теплими. Бажаємо вам вдалого вибору та легкого шляху!

Коментарі закриті.