«Пам’ятаємо. Перемагаємо» 

Під таким гаслом в Україні цього року проходять День пам’яті та примирення і відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом.

У ліцеї з 5 травня по 8 травня 2015 року  відбулись урочисті заходи із відзначення Дня пам’яті і примирення та вшанування жертв Другої світової війни.

5 травня 2015 року  відбувся загальношкільний захід «З Україною в серці», мета якого формувати громадянина -патріота України; виховувати в учнів повагу до Конституції України, державних символів, свідоме ставлення до обов’язків людини – громадянина; пізнати себе, свій народ, землю, виховувати бажання своєю працею розбудувати державу; примножувати її багатства.

7 травня 2015 року  відбулася відкрита виховна година на тему:

«Пам’ятаємо . Пишаємось. Переможемо» В день 70-ї річниці Перемоги всі ми схиляємо голови, аби вшанувати світлу пам’ять героїв, полеглих за вільне життя на своїй землі. Мільйони наших співвітчизників зі зброєю в руках боролися з нацизмом упродовж усієї Другої світової війни. Дякуємо всім ветеранам за їхній подвиг, відвагу та незламну віру. Завдяки тим, хто вистояв тоді, сьогодні ми, їхні діти й онуки, маємо змогу та наснагу самостійно вирішувати, яким буде наше майбутнє.

Зберігаючи в серці пам’ять про минуле, ми обов’язково побудуємо нову країнуі відстоїмо її право обирати власний шлях.

8 травня 2015 року  учні ліцею вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни покладанням квітів до меморіального Пам’ятного знаку Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *