ДосягненняОлімпіади

Підкорюючи світ (оновлено: відеосюжет)

Оприлюднено

З 10 по 17 липня 2023 року в Токіо проходила 53 Міжнародна фізична олімпіада. Серед учасників від України цьогоріч було аж троє наших ліцеїстів – Марина Богдан, Віктор Лук’яніхін і Петро Суворов.

Пишаємось і щиро вітаємо наших цьогорічних випускників із неймовірним досягненням – усі троє фізматівців вибороли бронзові медалі цієї олімпіади! Нехай ваш інтерес до вивчення фізики не вщухає, а успіхи на ниві фізичних досліджень лише зростають із часом!

Висловлюємо вітання й подяку вчителям медалістів – Максиму Івановичу Пашку, Наталії Олександрівні Щетиніній та Віктору Віталійовичу Кислюку! Любов цих юнаків і юнки до предмету та зацікавленість його вивченням – це, однозначно, ваша заслуга!

Низький уклін тренерам збірної України з фізики – команді Online Physics School: Максиму Івановичу Пашку, Артему Олександровичу Олійнику (обидва – вчителі УФМЛ), Іллі Марковичу Гельфгату, Олегу Юрійовичу Орлянському, Івану Павловичу Рідкокаші; а також Олексію Анатолійовичу Овсяннікову, Олександру Григоровичу Шевчуку, Ігорю Миколайовичу Дмитруку, Володимиру Миколайовичу Горкавенку і Олександру Олександровичу Соболю!

Дякуємо за супровід і підтримку найкращих юних українських фізиків керівникам команди – Вільчинському Станіславу Йосиповичу і Кремінському Борису Георгійовичу!

Після повернення в Україну змучені довгою дорогою, але задоволені своїми результатами, юні фізики радо ділилися враженнями з батьками та своїми викладачами, які зустрічали призерів.

Петро Суворов ? «Звісно, було важко, але ми впоралися. Загалом експериментальні завдання давалися трохи важче, ніж теоретичні. Тому, хоч і маємо непоганий результат, але прагнули кращого».

Віктор Лук’яніхін ? «Японія вразила своєю природою і відмінністю культур. Порадувала й організація олімпіади».

Докладніше про враження цьогорічних призерів олімпіади можна дізнатись, переглянувши сюжет ТСН телеканалу 1+1.

Коментарі закриті.