Життя ліцею

Привіт, світе!

Оприлюднено

Тепер фізмат зможе бути на зв’язку та з освітленням практично постійно. Адже Міністерство освіти і науки України виділило ліцею додаткове фінансування на закупівлю генераторів та пального до них. За ці кошти було придбано генератор 20 кВт⋅год та два генератори по 7 кВт⋅год, що дасть можливість забезпечити стабільним електроживленням їдальню ліцею, організувати схеми резервного освітлення в укриттях та окремих приміщеннях навчального корпусу.

Крім того, за сприяння батьківської спільноти в ліцеї проведено оптоволоконний безперебійний інтернет, який може працювати автономно до восьми годин. Тож тепер ми завжди матимемо змогу написати не лише сакраментальне “Hello, world!”, а й матимемо надійний канал зв’язку для учнів і працівників школи.

Дякуємо благодійникам за підтримку нашого навчального закладу! Разом здолаємо будь-які негаразди!

До речі, якщо ви хочете допомогти покращити умови навчання і проживання у нашому ліцеї, то це можна зробити, перерахувавши кошти на рахунок БО БФ “Співдружність ФІ”, яку було створено нашими випускниками з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах реалізації програм і заходів, направлених на розвиток УФМЛ. Реквізити можна знайти на сторінці “Допомога ліцею” нашого сайту.

Коментарі закриті.