2020 рік. 22.01. День Соборності

22 січня 2020 року в Українському фізико-математичному ліцеї відбулись заходи до Дня соборності України – виставка виробів українського народного декоративно-ужиткового мистецтва, флешмоб-ланцюг із людей, а також творчий вечір “Ми – єдина Україна!”

Цього дня у холі ліцею проходила виставка виробів українського народного декоративно-ужиткового мистецтва.

 

Ми, українці, такі різні, але всі ми разом – єдина велика родина. Україна – в наших серцях! Україна – це кожен з нас! Україна – це ми!

 

Коридори ліцею прикрасили яскравими патріотичними стіннівками.

 

І недаремно саме в цей день ліцей радо вітав у своїх стінах гостей з різних міст України: Київ, Хотів(Київська обл.), Житомир, Тернопіль, Березне (Рівненська обл.), Львів, Ріпки (Чернігівська обл.), Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.), а також з молдовського міста Бендери. Усі вони є представниками освітянського “Партнер”-клубу, що об’єднує інноваційні заклади освіти різних регіонів України та українські школи зарубіжжя. Цього разу учасники клубу зібрались у нашому ліцеї, щоб провести методичний семінар під гаслом “В нас фізики і лірики ростуть!”

Президент “Партнер”-клубу, кандидат педагогічних наук, Народний учитель України Сазоненко Ганна Стефанівна головувала на методичному семінарі.

 

Про фізичну складову та роботу із обдарованими дітьми доповідає директор Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук, Заслужений вчитель України Салівон Георгій Іванович.

 

Ліричний, суспільно-гуманітарний напрям роботи із учнями ліцею висвітлює вчитель української мови та літератури вищої категорії, старший учитель Приємська-Золотарьова Любомира Володимирівна.

 

Цього дня усі присутні, співробітники ліцею, учні та їхні батьки, гості, захоплено мандрували різними куточками нашої Батьківщини. Зі сцени ліцею його учні та випускники співали пісні про Україну, декламували ліричні поезії та гуморески, читали монологи та виконували інсценізації класичних українських літературних творів, танцювали українські народні танці та виконували власну сучасну постановку – танок зі стягами, не забули згадати й відомих українських вчених, громадських і політичних діячів…

Ведучі Іра і Максим відкривають творчий вечір «Ми – єдина Україна».

 

Пісня на слова любовної лірики Івана Франка “Чого являєшся мені у сні?..”
Виконує учень 9-Б класу Ілія Кожан.

 

Інсценізація уривку з “Лісової пісні” Лесі Українки.
На сцені учні 10-Г класу: Марія Гавриленко та Юрій Дорошенко.

 

А нас з вами уже кличуть до Великих Сорочинців на веселий ярмарок! Танцювальні композиції у виконанні учнів 10-х, 11-х класів та випускників ліцею.

 

Театралізована мініатюра з комедії Миколи Куліша “Мина Мазайло”.
Виконують учениці 11-Б класу Анна Віткіна та Анастасія Чолак.

 

Танець із прапорами.
Виконують учні 10-х та 11-х класів.

 

Пісня “Моє ім’я – Україна” у виконанні учениці 11-А класу Софії Яковишиної та випускниці ліцею Катерини Зінченко. Наприкінці виконання зал спалахнув безліччю вогників.

 

Вітальне слово голови освітянського “Партнер”-клубу Сазоненко Ганни Стефанівни.

 

Усіх учасників заходу поєднали почуття гордості та любові до України, її багатющої природи, багатовікової історії та традицій і, найголовніше, – мужнього, сильного, талановитого українського народу!

Коментарі закриті.