29 квітня — 3 травня 2019 року: XXVI Турнір чемпіонів

З 29 квітня по 3 травня 2019 року у м. Вінниця проходила XXVІ комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”. Традиційно у цих змаганнях взяли участь і учні УФМЛ.
Команда ліцею посіла 2 місце  в загальному заліку з математики, 1 місце  – з фізики, 1 місце – з інформатики та 1 місце у комплексному заліку серед команд старшокласників.
Балагура Дмитро (8-А клас) – 1 місце в загальному заліку з фізики серед восьмикласників.
Зарицький Петро (9-Б клас) – 3 місце в загальному заліку з фізики серед дев’ятикласників.
Заводник Владислав (10-Б клас) – з боєм вирвав 1 місце в загальному заліку з інформатики серед старшокласників.
Ігнатенко Олексій (10-В клас) – 1 місце в загальному заліку з фізики та 2 місце у комплексному заліку  серед старшокласників.
Луценко Костянтин (11-Б клас) – 2 місце в загальному заліку з математики2 місце в загальному заліку з фізики3 місце в загальному заліку з інформатики та 1 місце у комплексному заліку серед учнів старших класів, ставши вже четвертий рік поспіль абсолютним чемпіоном турніру!
Також у неофіційній частині турніру цьогоріч команда у складі Ігнатенка Олексія, Мицика Сергія (10-В клас) і Таранюка Дмитра (11-Б клас) посіла 3 місце у АСМ-олімпіаді з інформатики, а команда, до складу якої входили Заводник Владислав (10-Б клас) і Луценко Костянтин (11-Б клас) виборола у цьому змаганні 1 місце.

А поки старшокласники змагалися у командній олімпіаді з інформатики, учасники з восьмих і дев’ятих класів встигли прогулятися містом і відвідати неймовірно цікаву та захоплюючу екскурсію художнім музеєм, переглянути місцеву експозицію, а також потрапити на персональну виставку всесвітньо відомого київського художника імпресіоніста Івана Марчука.

Не забули і про ще одну перлину Вінничини — світломузичний фонтан, а тому одного з вечорівтурніру завітали на бузьку набережну і насолодилися чудовим водним шоу.

Коментарі закриті.