Свято першого дзвоника 2015

1 вересня 2015 року в Українському фізико-математичному ліцеї урочисто відзначалося Свято першого дзвоника.
Великою подією для ліцею стало те, що на свято завітав ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік НАН України Леонід Васильович Губерський. Почесними гостями у ліцеї також стали декани профільних для ліцею факультетів та інститутів.
Ректор привітав педагогів ліцею, ліцеїстів та їх батьків із початком нового навчального року, розповів про велику роботу, яку робить університет по покращенню матеріально-технічної бази ліцею та умов навчання і проживання ліцеїстів і висловив сподівання побачити випускників ліцею студентами університету. Привітали молодь також голова наглядової ради ліцею, декан факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, проф. Анісімов І.О., декан фізичного факультету, проф. Макарець М.В., декан механіко-математичного факультету, проф. Городній М.Ф. та директор Інституту високих технологій Ільченко В.В.
І ось, настає урочиста мить: кращі учні ліцею –переможець двох Міжнародних олімпіад з астрономії Владислав Вертелецький та переможець IV-етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та інформатики Здановська Юлія – урочисто проходять подвір’ям ліцею із дзвінком у руках. Лунає перший дзвоник – навчальний рік розпочався.
Побажаємо успіху тим, хто долає нелегкий путь до вершин знань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *