Життя ліцею

Тиждень української мови

Оприлюднено

З 9 по 13 березня 2021 року в Українському фізико-математичному ліцеї відбувся тиждень української мови. Вчителі підготували велику кількість цікавої інформації, яку учні дізнались не тільки на уроках української мови та літератури, а й під час позаурочних заходів.

Учні відвідали літературно-мистецький захід до Дня вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка «Нас єднають думи», який відбувся у бібліотеці «Деміївська».

Ліцеїсти були залучені до конкурсу-презентації «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!» з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки. Переглянули відеолекторій «Остання муза Кобзаря», прослухали інформаційну хвилину «Шевченко й Київ», познайомились із творами народної художниці Катерини Білокур.

Проведені заходи збагатили учнів новими знаннями про здобутки визначних діячів української культури. Тож тиждень української мови був насиченим, цікавим та захоплюючим.

Коментарі закриті.

Тиждень української мови

Оприлюднено

Мова — це душа народу. Мелодійна та неповторна українська мова ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів землі нашої. Наша українська мова — це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.
З четвертого до сьомого березня відбувся тиждень української мови. Учні 8 та 9 класів підготували виступ з нагоди 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка, ліцеїсти випустили велику кількість  стіннівок, підготували вірші, твори про нашу калинову мову. Тому тиждень пройшов насичено, цікаво та весело!

Коментарі закриті.