Зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи Київського національного університету Бугровим Володимиром Анатолійовичем

Наприкінці січня 2013 року відбулася зустріч учнів та педагогічних працівників УФМЛ з проректором з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бугровим Володимиром Анатолійовичем.

Бугров В.А. привітав вчителів та учнів УФМЛ з успішним виступом на IX Міжнародній Жаутиківській олімпіаді школярів з математики, фізики та інформатики (Казахстан, Алмата, 13-19 січня 2013 року), де ми здобули третє місце в командному заліку.

Особливість цієї олімпіади в тому, що повноправним учасником її може бути команда з трьох математиків, двох фізиків та двох інформатиків , які навчаються в одній школі. Тобто це єдина міжнародна олімпіада спеціалізованих середніх освітніх закладів світу, де немає обмежень на кількість команд з однієї країни. На цю олімпіаду приїздять команди з Росії, Болгарії, Білорусії, Молдови, Монголії, Індонезії, Індії, Румунії, Грузії, Німеччини та інших країн. Ми беремо участь у Жаутиківських олімпіадах з 2007 року.

Цього року в олімпіаді взяли участь 53 команди (348 учасників) спеціалізованих шкіл з 13 країн світу. Україну представляла лише команда УФМЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *