Медалісти

2017

Срібна медаль: Руденко Сергій

2016

Золота медальМазур Катерина

Срібна медаль: Волошенюк Мирослава, Зайченко Сергій, Ільченко Юлія

2015

Золота медаль: Башинський Влас, Горностаєв Олексій, Казьмін Євген, Лисенко Костянтин, Хміль Наталія

Срібна медаль: Вісин Валентин, Деніс Лада, Каленська Марина, Панченко Лілія, Панчук Богдан

2014

Золота медальПогибко Іван

Срібна медаль: Дудко Анастасія, Штик Яна, Варзар Євген, Тарасенко Анна

2013

Золота медаль: Бикбаєв Олександр, Гогерчак Григорій, Волошенюк Сергій, Жовковська Валерія, Кузнєцов Олександр

Срібна медаль: Остапюк Надія, Щербаков Андрій, Гризлова Марія, Троїло Кирил

2012

Золота медаль: Вартузова Марія, Паршакова Тетяна, Харченко Марія, Тома Юрій

Срібна медаль: Сівак Володимир, Кашпур Дарина, Вус Олег, Капелюшна Юлія, Олешко Світлана, Ящук Михайло

2011

Золота медаль: Грицаєнко Марина, Федірчик Наталія

Срібна медаль: Вікарчук Тетяна, Герасимчук Євген, Кішкіна Наталія, Осадчий Богдан,  Друженко Тетяна

2010

Золота медаль: Тузенко Микола, Тузенко Леонід, Сатановський Дмитро

2009

Золота медаль: Пилипенко Сергій

Срібна медаль: Нестеренко Анастасія

2008

Золота медаль: Дудко Антон, Карпів Володимир, Коліков Владислав, Остапчук Сергій, Семенова Іра

Срібна медаль: Габак Катерина, Стуга Роман, Сулименко Ольга, Супрун Олег

2007

Золота медаль: Агарков Дмитро

Срібна медаль: Коротков Андрій

2006

Золота медаль: Голубєв Сергій, Томалак Олександр

Срібна медаль: Панасюк Сергій, Шаповал Сергій, Дімченко Сергій, Шевченко Максим, Петрашик Андрій, Козлова Олена

2005

Золота медаль: Апостол Роман, Литвиненко Антон, Васелінга Юлія, Пшенов Вячеслав

Срібна медаль: Рогов Андрій, Юрченко Кирил

2003

Білоус Р В

2000

Гавриленко Ю В, Лазаревич О І,  Леонтюк Т М, Сіденко С В, Соколан М В, Лінчевська А А,  Осьмак Є А, Ткаченко Ю О, Капчинський В Я, Кириченко С В, Кушнерик В А, Нестерчук А М, Слюсар Ю В, Ветрова О І, Кузь С Я, Маншилін Д І, Міхненко О А, Левченко І А, Харченко Ю П

1999

Пшеничний Д В, Соловейко О М, Сас Ю І, Чумак А В, Брюханов О В, Літошенко Т Є, Гірілішен М В, Кондратов І С, Власій Н Д, Горбань В В, Горішна Ю З, Гудзенко М В, Махлайчук О В, Григоренко О О, Фединяк Н В, Бучовська І Б, Кравчук В П, Панченко Я М, Борщенко К В, Домарацький С В, Макаров Д Г

1998

Вальков Р В, Гладкий В П, Курильчик А М, Куса С В, Маліновський Р В, Орлов В В, Посашков С В, Похилько Д І, Талашок В О, Федоришина М М, Вітько В П, Грицай А В, Діденко С В, Дяченко К М, Ліщенко Г С, Марченко О О, Молодий Є М, Оксенюк А В, Рахубовський Д О

1997

Євсюков М В, Храмов Є М, Захарчук О В, Мусаєв Ш І, Бандрівський В М, Шаленик І І, Соловйов О В, Демидова І О, Куриш М Ю, Дорожовець Т І, Тулін В В, Бенілов А І, Копич В В, Данилюк М М, Долинський В М, Зайцев В О, Медвідь В І, Тимошенко О В, Турчаненко О І, Ваталін Д О,  рицюк І М, Кавацюк М О, Волинський А А, Лоншаков А В, Парусімов Г В, Поліщук Г С, Сіверський Т В, Кравченко В В, Шевчик Б М

1996

Жирицький В П, Туманов О О, Демчук О П, Жигулін В П, Селіна Н М, Церковняк Я І, Шестопалюк Р Г, Торяник Д А, Рижов А Ю, Куриш Д О, Дидюк С О, Левченко В А, Шульга Г П, Гаріна Л О, Хусті І І, Зубенко А В, Поляков М В, Пугачок М В. Боунегру Я О, Тітов П Ю, Молотай М О

1995

Крикун А І, Андріченко О С, Міляєв А О, Семчинський О І, Ніколаєнко О В, Дума В В,  Прокопенко Ю П, Тимошенко М В, Струтинський М, Осипов О В, Назарок Ю Г

1994

Бурбан І І, Книга Ю М, Вербицький О В, Зубенко Л В, Ткаченко О М, Мешков А І

1993

Капелюха Є В, Сичова О М, Суховерський Ю А, Мокляк М В

1992

Басамика С.В., Женчак Р.В., Дубіна С.О., Патрюк В М, Удовенко Л М, Борисов О А, Дрига О А, Любко С М, Хоменко А М, Дрижина В Ю, Лупін О Б, Єгоров Ю В, Дяченко А Г, Пономаренко О В, Бобрик В В, Власенко І Ю, Козубський В М, Міщенко М Б, Побережний М В, Тибиркевич В С, Бабін О І

1991

Купчик П.Р., Лагода О.А., Гусак П.В., Макаренко О.В., Юрченко А.І., Бура В.П., Косила Н.В., Костюк С.І., Крвавич Ю.В., Левицька А.І., Романенко І.С., Семенюк М.І., Яворська І.Б., Адамович П.Л., Булатецька Т.В., Григор’єва О.М., Денисенко О.О., Дружка Л.Т., Мицканюк Ю.І., Тумак О.В., Бородачов С.В., Голованенко М.В., Кириленко К.В., Павлов О.О., Голодна А.С., Забаранкін М.Ю., Кошель О.В., Кунцевич В.М., Мохов С.В., Яковенко К.В.

1989-1990

Золота медаль: Горбач О, Корбут Л, Михеєв Я, Бурдейний А, Гамалій О, Геруха І, Журавський А, Кайда Ю, Костюк І, Мельничук В, Фідель Є, Чорноморець, Яроцький В

Срібна медаль: Байдак А, Бутвина С, Ванштейн В, Дяк А, Кушніренко С, Левкович Л, Пірнак В, Приходько О, Слюсаренко О, Смєхова І, Уніта О, Фоміна С, Чернишов О, Шешньов А, Шульзінгер Є, Яковлев А, Ярощук Т, Власенко В, Гайдей В, Гончук В, Даліч О, Заркевич М, Кеворков Д, Козлова Н, Колінько О, Конопля О, Костров О, Куцька О, Лобода О, Ломакін В, Мазирко Т, Мирончук М, Пасюков С, Пирожук О, Полотай Н, Потапов А, Савченко О, Семців М, Ситнер О, Сівкова Ю, Слинько В, Тхір А, Хархаліс А, Шитов А

1974-1988

Золота медаль: Баланюк А, Бойко В, Подоляка З, Сєвєров П, Іващук В, Рибасов К, Якутіна Е, Вищиєвська Е, Мінаєв Ю, Хобзей П, Ядлось О, Анітова І, Кулік В, Авруцький І, Арутюнов Н, Бєлозеров А, Бєлоглазов А, Катін В, Ковтуненко В, Красіков І, Лисий В, Попелюхін А, Пащенко В, Шебела В, Чалий В, Грибиниченко О, Гаврилець І, Дерев`янко В, Данилів І, Курносиков О, Кролівець І, Компанієць Т, Лерман В, Михальчищина Г, Маланюк Т, Пальчевська М, Харченко А, Чорна К, Черкасенко В, Волощук А, Гринів О, Галайда В, Дранко О, Іванова Г, Калугіна Е, Кравець С, Краінський С, Красинський В, Криволапов Я, Кушнір А, Нехай В, Прядко Л, Сикса А, Терещенко А, Фесун Н, Храпко В, Шатов А, Швєдков О, Шибаєв С, Асєєв С, Барабанов В, Бурчак Г, Гайович І, Завадникова Р, Калинько К, Красножон Т, Марцинковський С, Молчанов В, Пузирій І, Цицура А, Тупайло С, Винцюк Ю, Андрущенко М, Дерієв І, Зеленько І, Костюк А, Лозинська Л, Михайлюк В, Токарь С, Чепинський В, Батюта С, Бережний В, Зайцев С, Зайцев С.В., Ковальчук М, Коржов В, Король Б, Костенко В, Кузьміна С, Мазяр О, Моравецький В, Перепеличний А, Рєзніченко Н, Соляник А, Хміль В, Боровський Ю, Вікторов В, Кича І, Мелещук С, Осауленко О, Сухов С, Чередюк Л, Жилка Н, Квітка Г, Радченко А, Бучель А, Богданова Н, Бугайко В, Бровченко А, Грищенко В, Захаров В, Малендевич Р, Мільто В, Слипенюк А, Сунцов С, Туровська А

Срібна медаль: Воротняк А, Глазок А, Дейкало Ю, Дущацький В, Макаренко Е, Матвіїв Ю, Овчаренко Н, Пустогова Т, Рубан О, Теличенко В, Череватий А, Чабановський Т, Чоп А, Шаповал А, Анісімов А, Антонюк В, Асиркіна Л, Баран А, Бутова А, Бєліх Д, Евдокимова Е, Король І, Круглов А, Кулик І, Куліш Т, Лапкін А, Макарчук В, Мікула Ю, Міщенко І, Нігматулін М, Овчарук В, Працюк А, Пругло А, Рогаль В, Сабов А, Тутунару Ю, Солонько В, Чернолецький Г, Шостак С, Боринський Ю, Буйницький П, Брацюк А, Васюрін С, Геращенко Г, Дідух І, Іваник М, Корнієць А, Кравець С, Лисик А, Макогон А, Молчанова Е, Смук А, Тимченко В, Ткачук Е, Шибарін Е

1965-1973

Золота медаль: Биць В, Бугайов О, Бойко Б, Годенко Л, Дехтярьов А, Донченко В, Закусило О, Котов В, Масол В, Пархомовський Є, Ромов Б, Сажко Л, Школьний О, Шак В, Апельсинов В, Антифеєв В, Бєлявін В, Бормецька А, Борсук В, Горюнова Г, Глінський Г, Дріз Є, Зленко О, Заїкіна В, Кучеренко Ю, Крищенко О, Клапцова Т, Капельзон О, Кабанов Ю, Ніцевич А, Обухов Л, Попович Т, Подлепенець Н, Пітербарг Л, Паншенськова Ю, Резнік С, Романенко О, Силантьєва В, Солодухо В, Сисоєв В, Толмач Л, Тихомирова Л, Фельдман М, Юдін Г, Шанаєва Н, Широколава Н, Шевченко В, Церковницький М, Хенкін М, Хохлов Е, Волков В, Дерій П, Діжечко Н, Комаров П, Любимова Н, Мандрик М, Білий Г, Баскаков О, Байдак Г, Бублик В, Богатирьов С, Багатий С, Гапуник Н, Жувикин Г, Нікитченко М, Сучак Л, Трубчанінов Г, Флейшман Л, Шкільняк В, Ящук В, Кучер Т, Качалов В, Ганюшкін А, Діордіца А, Карташов М, Ледяєв Ю, Лазарєв Г, Міляєв Ю, Овсієнко С, Язева Т, Цибух А, Степанова Л, Тараборкін Л, Біляєв Л, Даниленко В

Срібна медаль: Берсеньов В, Болдасов В, Дворник С, Дячковський С, Коваленко В, Марченко І, Петрович О, Рисін Г, Сапкова Н, Шустряков В, Фурса О, Андриншина Т, Андишула М, Алексеєв В, Бордунов М, Безуглов В, Броварник В, Воєводін С, Воронов О, Годлевський О, Грущенко В, Делюков А, Жила А, Зайдлін Є, Кудрявцев Ю, Кузенко В, Казанцева Н, Ковтуненко О, Лудченко О, Лібман В, Львова Л, Михайленко А, Медведовський А, Овечко В, Оленицький Р, Проценко В, Придатченко Ю, Приходько С, Стерлігов В, Соловьйова Г, Семигодов Г, Трофимов О, Тесленко С, Федоров П, Шагалов М, Чавунов А, Черномордик Г, Епштейн Л, Андреєв В, Бондаренко Л, Величанська Л, Губанова А, Глушков Л, Діденко В, Жариков О, Жданов В, Завада В, Конвісар П, Конопля М, Луговий В, Неділько С, Ніколайко А, Панферов В, Поляков В, Согоколіт А, Стронський О, Соляков В, Филачов А, Чорноморець М, Шеламовський В, Брун В, Вустенко В, Воронцов В, Горчев В, Лужбін А, Лиханський В, Леоненко М, Мурников В, Мирошниченко В, Поперенко Л, Плихо І, Пазюк В, Ревякін А, Роганов О, Рачков О, Храновський О, Черепанов Є, Яковлєв К