Про ліцей

Український фізико-математичний ліцей – це заклад повної загальної середньої освіти наукового спрямування ІІІ ступеня з профільним вивченням предметів фізико-математичного циклу та допрофільною підготовкою з 8 класу. 

Ліцей щороку набирає до 8 та 9 класів обдарованих учнів з усіх куточків України. Навчальна мова в ліцеї — українська, іноземна — англійська.

Протягом останніх 10 років ліцей стабільно входить до п’ятірки кращих загальноосвітніх закладів нашої держави.

В Ліцеї встановлений певний режим дня, згідно з яким ліцеїсту має вистачати часу на навчання, спортивний розвиток, загальний розвиток та свій власний вільний час. Кожен учень сам розставляє пріоритети, чому більше привертати увагу, але існують загальні вимоги, яких слід дотримуватись.

Ліцеїсти ходять на заняття шість днів на тиждень. Після занять кожен має можливість відвідувати факультативи з різних напрямків. Вони проводяться викладачами ліцею та університету, випускниками ліцею, які добре володіють знаннями з певних предметів. Найактивніше ліцеїсти займаються підготовкою до олімпіад з математики, фізики, інформатики, хімії, проте і не нехтують іншими напрямками підготовки.

Кожен тиждень навчання в ліцеї присвячений одному з предметів, що вивчаються згідно з програмами 8-11 класів; в зв’язку з цим щотижня проводяться різноманітні масові заходи: концерти, вечори, походи в кіно, театри, на екскурсії. До таких свят, як День вчителя, Новий рік, 8 березня тощо, учні організовують концерти.

Після уроків і до вечора працює спортзал ліцею. Учні за допомогою викладачів фізкультури влаштовують різноманітні спортивні змагання з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу тощо. Є тренажерний зал, куди можуть прийти позайматись усі охочі (про що свідчать фото навпроти їдальні). З учнями, чий стан здоров’я не дозволяє фізичних навантажень, викладачі працюють індивідуально. Також учні мають змогу відвідувати басейн університету.

У ліцеї функціонують 4 кабінети комп’ютерної техніки з підключенням до мережі Інтернет, мультимедіа смарт-лабораторія з можливостями лінгафонного класу, хімічні та фізичні лабораторії, бібліотека, читальний зал, актовий зал, два спортивних зали.

Випускники ліцею відрізняються цілеспрямованістю, самостійністю, високим рівнем самоорганізації, умінням аналітично і критично мислити, приймати рішення, нести відповідальність та високою працездатністю. Серед них є видатні науковці, професіонали у ІТ-сфері, бізнесмени, а також лікарі, письменники, вчителі, юристи тощо. 

Коментарі закриті.