Призери олімпіад

Призери та учасники “класичних” міжнародних учнівських олімпіад

Фізика

Зіненко Дмитро – ІІ – 2014 Казахстан, м. Астана
Шолом Ігор – ІІІ – 2013 Данія, м. Копенгаген
Сівак Володимир – ІІ – 2012 Естонія, м. Таллінн
Мішин Олександр – ІІ – 2011 Таїланд, м. Бангкок
Ранський Роман – ІІ – 2011 Таїланд, м. Бангкок
Степанов Микола – ІІ – 2010 Хорватія, м. Загреб
Тузенко Леонід – ІІ – 2010 Хорватія, м. Загреб
Тузенко Микола – ІІ – 2010 Хорватія, м. Загреб
Тузенко Леонід – ІІ – 2009 Мексика, м. Меріда
Тузенко Микола – ІІ – 2009 Мексика, м. Меріда
Агарков Дмитро – І – 2007 Іран, м. Ісфахан,
Петрашик Андрій – ІІ – 2006 Сінгапур, м. Сінгапур
Томалак Олександр – ІІ – 2006 Сінгапур, м. Сінгапур
Лященко Олександр – ІІ – 2005 Іспанія, м. Саламанка
Шпак Олександр – І – 2004 Південна Корея, м. Пхохан
Науменко Антон – ІІ – 2003 Тайвань, м. Тайбей
Федосєєв Віталій – ІІ – 2003 Тайвань, м. Тайбей
Левківський Іван – ІІІ – 2002 Індонезія, м. Нуса-Дуа
Марченко Олександр – ІІІ – 2002 Індонезія, м. Нуса-Дуа
Садовський Іван – ІІ – 2001 Туреччина, м. Анталья
Свентицький Андрій – уч. – 2000 Великобританія, м. Лестер
Зозуля Олександр – І – 1999 Італія, м. Падуя
Якубовський Дмитро – ІІ – 1999 Італія, м. Падуя
Дяченко Костянтин – ІІІ – 1998 Ісландія, м. Рейк’явік
Стеценко Павло – уч. – 1998 Ісландія, м. Рейк’явік
Захарченко Костянтин – І – 1997 Канада, м. Садбері
Дідовик Андрій – ІІ – 1997 Канада, м. Садбері
Соловйов Олександр – уч. – 1997 Канада, м. Садбері
Жигулін Валентин – ІІ – 1996 Норвегія, м. Осло
Церковняк Ярослав – І – 1996 Норвегія, м. Осло
Жигулін Валентин – уч. – 1995 Австралія, м. Канберра
Кас’ян Геннадій – ІІІ – 1995 Австралія, м. Канберра
Мєшков Андрій – ІІІ – 1994 Китай, м. Пекін
Тумаха Сергій – уч. – 1994 Китай, м. Пекін
Квіцинський Олексій – ІІІ – 1993 США, м. Вільямсбург
Єгоров Юрій – ІІІ – 1992 Фінляндія, м. Хельсінкі
Гольдін Олексій – ІІІ – 1987 НДР, м. Ієна
Григор’єв Георгій – І – 1985 Югославія, м. Порторож
Потєряйко Ігор – ІІ – 1984 Швеція, м. Сигтуна
Молчанов Володимир – І – 1983 Румунія, м. Бухарест
Дерев’янко Владислав – І – 1981 Болгарія, м. Варна
Третяченко Костянтин – ІІ – 1977 Чехословаччина, м. Градець Кралове

 Астрономія

МАО – Міжнародна астрономічна олімпіада
МОАА – Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики

Вертелецький Владислав (МОАА) – ІІІ – 2015 Індонезія, м. Магеланг
Вертелецький Владислав (МАО) – ІІ – 2014 Кіргізія, Бішкек-Чолпон-Ата
Баринова Катерина (МОАА) – ІІІ – 2014 Румунія, м. Сучава
Баринова Катерина (МАО) – І – 2013  Литовська Республіка, м. Вільнюс
Баринова Катерина (МОАА) – ІІ – 2013 Греція, м. Волос
Баринова Катерина (МАО) – ІІ – 2012 Корея, м. Кванджу
Баринова Катерина (МОАА) – ІІІ – 2012 Бразилія, м. Ріо-де-Жанейро, м. Васорас
Жовковська Валерія (МОАА) – ІІІ -2012 Бразилія, м. Ріо-де-Жанейро, м. Васорас
Кайда Олександр (МОАА) – ІV – 2011 Польща, м. Хожув, м. Катовіце, м. Краків
Кайда Олександр (МАО) – ІІІ – 2011 Казахстан, м. Алма-Ата
Кайда Олександр (МАО) – ІІ – 2010 Україна, м. Судак
Хуторянський Андрій (МАО) – ІІІ – 2010 Україна, м. Судак
Луценко Євген (МАО) – ІІІ – 2010 Україна, м. Судак
Сендюк Володимир (МОАА) – уч. – 2010 Китай, м. Пекін
Сіренко Дмитро (МОАА) – ІV – 2008 Індонезія, м. Бандунг
Грек Михайло (МОАА) – уч. – 2008 Індонезія, м. Бандунг
Грек Михайло (МАО) – уч. – 2007 Україна, м. Сімеїз

 Математика

Щедріна Дарія – ІІІ – 2009 Німеччина, м. Бремен
Лішунов Віталій – ІІІ – 2006 Словенія, м. Любляна
Апостол Роман – ІІ – 2005 Мексика, м. Меріда
Слободянюк Сергій – І – 2005 Мексика, м. Меріда
Петровський Дмитро – ІІІ – 2003 Японія, м. Токіо
Сіденко Сергій – ІІ – 2000 Республіка Корея, м. Теджон
Примак Андрій – ІІ – 1999 Румунія, м. Бухарест
Бондаренко Сергій – ІІІ – 1998 Тайвань, м. Тайбей
Гречук Богдан – І – 1997 Аргентина, м. Мар-дель-Плата
Мозговий Сергій – ІІІ – 1996 Індія, м. Мумбаї
Дума Владислав – ІІІ – 1995 Канада, м. Торонто
Хоменко Олександр – уч. – 1994 Гонконг, м. Гонконг
Мокляк Максим – ІІІ – 1993 Туреччина, м. Стамбул
Бондаренко Олег – ІІ – 1985 Фінляндія, м. Йоутса
Малеванець Анатолій – ІІ – 1985 Фінляндія, м. Йоутса
Руковський Михайло – ІІ – 1979 Великобританія, м. Лондон
Виннишин Ярослав – ІІІ – 1977 Югославія, м. Белград
Білий Геннадій – ІІІ – 1968 СРСР, м. Москва

 Інформатика

Василів Євген – ІІІ – 2011 Таїланд, м. Паттайя
Кашин Андрій – уч. – 2011 Таїланд, м. Паттайя
Дем’янюк Віталій – ІІІ -2010 Канада, м. Ватерлоо, м. Онтаріо
Василів Євген – ІІ – 2010 Канада, м. Ватерлоо, м. Онтаріо
Анісімов Євген – ІІІ – 2009 Болгарія, м. Пловдив
Танцюра Богдан – ІІІ – 2008 Єгипет, м. Каїр
Коротков Андрій – ІІ – 2007 Хорватія, м. Загреб
Нейтер Даніїл – І – 2007 Хорватія, м. Загреб
Нейтер Даніїл – І – 2006 Мексика, м. Меріда, м. Юкатан
Кожаєв Володимир – ІІІ – 2005 Польща, м. Новий Сонч
Гончаренко Сергій – ІІ – 2004 Греція, м. Афіни
Яковенко Богдан – І – 2003 США, м. Кеноша, м. Вісконсін
Сурогін Віктор – ІІІ – 2001 Фінляндія, м. Тампере
Ущаповський Олександр – уч. – 1999 Туреччина, м. Анталія-Белек
Щедрін Валерій – уч. – 1998 Португалія, м. Сетубал
Діденко Сергій – ІІІ – 1998 Португалія, м. Сетубал
Діденко Сергій – уч. – 1997 Південно-Африканська Республіка, м. Кейптаун
Ягіяєв Шаміль – уч. – 1996 Угорщина, м. Веспрем
Мельник Михайло – уч. – 1996 Угорщина, м. Веспрем
Рубан Ігор – уч. – 1993 Аргентина, м. Мендоса

 Хімія

Друженко Тетяна – ІІІ – 2011 Туреччина, м. Анкара
Руденко Тимофій – ІІІ – 2011 Туреччина, м. Анкара
Дехтяренко Максим – ІІ – 2010 Японія, м. Токіо
Шевченко Максим – І – 2006 Республіка Корея, м. Кенсан
Радченко Дмитро – ІІ – 2004 Німеччина, м. Кіль
Барнич Богдан – ІІІ – 2003 Греція, м. Афіни
Павленко Сергій – ІІ – 2003 Греція, м. Афіни
Григоренко Олександр – ІІ – 1999 Таїланд, м. Бангкок
Волочнюк Дмитро – ІІ – 1997 Канада, м. Монреаль
Дерда Ратмир – І – 1997 Канада, м. Монреаль
Зайцев Сергій – І – 1985 Польща, м. Варшава

Всесоюзні олімпіади (СРСР)

1992

Ковтун І. – ІІ – математика
Мокляк М. – ІІІ – математика
Булавенко С. – ІІІ  – фізика
Єгоров Ю. – ІІІ – фізика
Мазювекич К. ІІІ  – фізика
Тумаха С. – ІІ  – фізика

1991

Булавенко С. – ІІІ  – фізика
Квіцинський О. – ІІІ – фізика

1990

Номіровський Д. – ІІІ – математика
Заркевич М. – І – фізика

1989

Вайнштейн В. – ІІ – інформатика
Гончаров І. – ІІІ – математика
Процак В. – ІІ – математика
Заркевич М. – ІІ – фізика
Столяр М. – ІІ – фізика
Шитов А. – ІІІ – фізика

1988

Процак В. – ІІ – математика
Заркевич М. – І – фізика

1987

Бутвіна С. – ІІІ – математика
Процак В. – ІІ – математика
Анісімов О. – ІІ – фізика
Гольдін О. – І – фізика
Степанов С. – ІІІ – фізика

1986

Баран А. – ІІ – математика
Макагон О. – ІІІ – математика
Процак В. – ІІ – математика
Анісімов О. – ІІ – фізика
Боровський Ю. – ІІ – фізика
Гольдін О. – ІІ – фізика
Степанов С. – ІІ – фізика

1985

Баран А. – ІІ – математика
Бондаренко О. – І – математика
Малєванець А. – І – математика
Шаповалов О. – ІІІ – математика
Гольдін О. – І – фізика
Григор’єв Г. – І – фізика

1984

Бондаренко О. – І – математика
Малєванець А. – ІІ – математика
Михайлюк В. – ІІІ – математика
Григор’єв Г. – І – фізика
Кірюхін О. – ІІ – фізика

1983

Батюта С. – ІІ – математика
Малєванець А. – ІІ – математика
Тупайло С. – ІІІ – математика
Григор’єв Г. – І – фізика
Потеряйко І. – ІІ – фізика

1982

Беспалов Ю. – ІІ – математика
Дранко О. – ІІ – математика
Михайлюк В. – ІІІ –  математика
Кононенко Т. – ІІ – фізика
Молчанов В. – І – фізика

1981

Білокопитов О. – ІІІ – математика
Дранко О. – ІІІ – математика
Казмерчук А. – ІІІ – математика
Кушнір О. – ІІ – математика
Маланюк Т. – І – математика
Тупайло С. – ІІІ – математика
Черкасенко В. – ІІІ – математика
Бабій О. – ІІ – фізика
Дерев’янко В. – І – фізика

1980

Гринів О. – ІІІ – математика
Ломазський М. – ІІІ –  математика
Маланюк Т. – ІІІ – математика
Попелюхін Ю. – ІІІ – математика
Радченко В. – ІІІ – математика
Рубльов Б. – ІІІ – математика
Тупайло С. – ІІ – математика
Авруцькій І. – ІІІ – фізика
Дерев’янко В. – ІІІ – фізика
Федькович В. – ІІІ – фізика

1979

Маланюк Т. – ІІ – математика
Попелюхін О. – ІІІ – математика
Радченко В. – ІІ – математика
Рубльов Б. – І – математика
Рудковський М. – ІІ – математика
Сафонов С. – ІІІ – математика
Бабій О. – ІІІ – фізика
Красіков І. – ІІ – фізика
Перлов О. – ІІ –  фізика
Харченко А. – І – фізика
Швець І. – ІІ – фізика

1978

Попелюхін О. – ІІІ – математика
Радченко В. –  ІІІ – математика
Рудковський М. – І – математика
Перлов О. – ІІ – фізика
Яковенко В. – І – фізика

1977

Віннішин Я. – ІІІ  – математика
Власов В. – ІІ –  математика
Рудковський М. – ІІ  – математика
Рилов С. – ІІІ  – фізика

1975

Рибасов К. – І  – математика
Хобзей П. – ІІ  – математика

1974

Бойко В. – ІІ  – математика
Рибасов К. – ІІ  – математика
Щербіна М. – ІІІ  – математика

1973

Ткаченко В. – ІІІ  – математика
Мовчан П. – ІІІ  – фізика

1972

Шульга С. – ІІІ  – математика

1965 – 1970

Корякін В. – 1970
Карташов Н. – III – 1970
Овсієнко С. – III – 1970
Комаров І. – III – 1969
Котов О. – 1969
Широносов В. – 1969
Бочкар Є. – II – 1969
Роганов Ю. – 1968
Білий Г. – III – 1968
Тищенко О. – III – 1968
Качалов В. – уч. – 1968
Тенер І. – III – 1967
Конвисар П. – 1967
Сєров А. – 1967
Михалевич В. –  1967
Альбертон Ю. – I – 1966
Пітербарг Л. –  1966
Масалов В. – 1966
Зленко О. – 1965
Обухов Л. – 1965