Олімпіади

Final Mathematical Cup 2020

Оприлюднено

30 вересня 2020 року у десяти країнах Європи, Азії та Африки серед більш ніж 180 учасників було проведено македонську олімпіаду “Фінальний математичний кубок 2020”  (Final Mathematical Cup 2020). До участі в ній були запрошені й українські  школярі, для яких місцем проведення олімпіади став факультет комп’ютерних наук та кібернетики #КНУ імені Тараса Шевченка. Змагання проходили із дотриманням карантинних обмежень у двох вікових групах: Junior – ті, хто народився після 30 березня 2005 року, та Senior – ті, хто на момент олімпіади не є студентом жодного ЗВО.
Серед учнів, запрошених до участі в олімпіаді, було троє фізматівців – Гриневич Павло (8 клас), Авдєєнко Дмитро та Лисаков Михайло (9 клас).
І от нарешті, із величезним задоволенням, можемо повідомити, що, за результатами цих змагань, учень 9-А класу Лисаков Михайло став власником срібної медалі FMC-2020!
Дякуємо вчителям математики та викладачам гуртків, які докладають зусиль до підготовки майбутньої математичної еліти нашої країни!
Вітаємо хлопців із отриманням прекрасного досвіду участі у  міжнародних змаганнях! Бажаємо їм знаходити цікаві задачі та вигадувати до них нетривіальні розв’язки, що обов’язково приведе до подальших успіхів!

Коментарі закриті.