Навчання

Пам’ятка для учнів 11 класів

Оприлюднено

Пам'ятка для учнів 11 класів

Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання та державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання

Пам’ятайте, що кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти предметів. У 2022 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів (що вивчаються в школі), вибраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Першим обов’язковим предметом ДПА українська мова або українська мова і література (як ДПА зараховується лише українська мова! Предмет «українська мова і література» ви можете обрати як ЗНО, якщо він потрібен для вступу).

Другим – математика (оскільки в Ліцеї математика вивчається на профільному рівні, обрати предмет «математика (завдання рівня стандарут)» не є можливим.

Третім – історія України або англійська мова (англійська мова вивчається в ліцеї на рівні стандарту).

Четвертий предмет ДПА ви обираєте самостійно із запропонованого вище переліку (крім іноземних мов, що не вивчаються в ліцеї – іспанської, німецької, французької – їх за потреби для вступу ви можете скласти у формі ЗНО). Пам’ятайте, що для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й англійську мову, й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів.

Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:
  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові) – на А4.

Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім. Номер ID-картки – це ВСІ 9 цифр!!!

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

  • одну фотокартку для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері)
  • реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Увага! Адреса для кореспонденції – ваша домашня адреса (не адреса школи). Категорія – випускник закладу загальної середньої освіти 2022 року.

Будьте уважні при заповненні реєстраційної форми: перевірте паспортні дані!!!
Фото необхідно вирізати (розмір має бути чітко 3*4 см – не залишайте зайві краї!!! Поміряйте фото лінійкою!) та «наживити» (приклеїти не надто сильно, так щоб за кінчик фото можна було підчепити і відклеїти) чітко в прямокутник на бланку.

Якщо ви проживаєте у віддаленему від місця навчання населеному пункті та бажаєте складати ВСІ іспити ЗНО за місцем проживання

Учні, що проживають у віддаленому від місця навчання населеному пункті та бажають складати ВСІ іспити ЗНО за місцем проживання, повинні до комплекту документів додати заяву від свого імені на ім’я в.о. директора Ліцею. В заяві має бути чітко вказано місце проживання/перебування учасника в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання  (область, місто/район області, район міста / населений пункт) (зразок заяви у файлі «зразок заяви 2022.pdf»).

Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його класному керівникові до 12.02.2022 року

Комплект документів подається у прозорому файлі:

  • реєстраційна картка з вклеїною фотокарткою;
  • копія паспорта, завірена учнем;
  • за потреби, заява на зміну місця проходження тестування

 

Коментарі закриті.