Олімпіади

Конкурс творчих робіт з геометрії

Оприлюднено
25 березня 2021 року в рамках V Всеукраїнської Олімпіади геометричної творчості імені В. А. Ясінського пройшов конкурс творчих робіт з геометрії, участь у якому взяли три учениці нашого ліцею.
 
Доповідь “Вписаний еліпс Штейнера” учениці 11- Г класу Рарової Єви під керівництвом вчителя математики Приходько Ольги Дмитрівни вразила усіх членів журі, які одноголосно присудили їй І місце!
Робота учениці 11-А класу Грищенко Маргарити на тему “Точки Брокара та інші чудові точки трикутника”, виконана під керівництвом вчителя математики Цань Вікторії Борисівни, також отримала велику кількість схвальних відгуків від членів журі та глядачів. Результат – ІІ місце!
Також вперше у цій конференції взяла участь учениця 10-А класу Кондрашова Мирослава з доповіддю “Застосування числових матриць для опису геометричних перетворень декартової площини” (керівник роботи – вчитель математики Печериця Олексій Анатолійович). Хоч цього разу і без диплома, але – з приємними враженнями, гарними емоціями та набутим новим  досвідом!
Вітаємо дівчат та їхніх наставників із успішним виступом і  чудовими відзнаками!
 

Дякуємо організаторам-кафедру алгебри і методики навчання математики ВДПУ ім. М. Коцюбинського за неймовірно захопливий захід та прекрасну душевну атмосферу, в якій він пройшов!

Коментарі закриті.