Олімпіади

Правила подання апеляції

Оприлюднено

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Для того щоб подати апеляцію, щодо результатів очного туру Відкритої олімпіади з фізики та математики батькам (або особам, що їх заміняють) необхідно 27.05 ДО 19-00 написати електронну заяву, заповнивши гугл-форму за покликанням:

https://forms.gle/ws9DBY5fo2LUFNHY8

 в якій вказати ПІБ абітурієнта, предмет та номер задачі, по якій буде проводитися апеляція. 

УВАГА! Апеляція – це предметна перевірка виконання конкретного завдання конкурсної роботи. Ця процедура не носить навчального характеру і не передбачає перегляду учнем своєї роботи або пояснень, як розв’язувати задачі.

На апеляцію, яка відбуватиметься 28.05 з 15-00  в дистанційному форматі запрошуються ЛИШЕ учні. Покликання на зустріч у Google Meet буде надіслано на електронні адреси учасників в день апеляції.

Звертаємо особливу увагу на те, що визначений раніше результат може залишитися без змін або бути змінений, як у бік збільшення, так і у бік зменшення кількості балів. Щоб уникнути прикрощів, пов’язаних з можливим зниженням результату, радимо попередньо ознайомитися з розв’язками задач та критеріями оцінювання (що надіслані в Гугл-класи учасників) та звернути особливу увагу на вимогу наведення повного розв’язку задачі (за відсутності обгрунтованого розв’язку правильна відповідь у задачі не може бути оцінена повною кількістю балів).

 

Коментарі закриті.