Про нас говорять

1 травня 2018 року у м. Вінниця завершилась XXV комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”, абсолютну перемогу на якій здобули вихованці Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Докладніше можна дізнатись на сайті олімпіади та з медіасюжету компанії ВінницяОк. Свято останнього дзвоника для випускників ліцею 2017 року відвідали журналісти телеканалу “ІНТЕР”. В цей день вони мали можливість поспілкуватися з усіма учасниками навчально-виховного процесу – учнями, їх батьками, вихователями та вчителями. Докладніше можна побачити у сюжеті програми “Подробности” від 19.05.2017 р. Згідно результатів дослідження, проведеного журналом “Фокус” Український фізико-математичний ліцей посів загальне тринадцяте місце в Україні серед навчальних закладів, випускники яких найкраще склали тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році. Національна радіокомпанія “Україна”, Перший канал, радіопередача “Школяда” (ведуча Вовчок М.) 25 квітня 2015 року. Бесіда з учнями УФМЛ Миколою Парадюк, Іваном Крохмальовим та Юрієм Рижкіним про життя та навчання у ліцеї.  Зокрема про те, як звичайне навчання можна перетворити на забаву.

Стаття в газеті “Освіта України“, #42 (1410) від 10 листопада 2014 року, стор.10 Про успішний виступ команди України на XIX Міжнародній астрономічній олімпіаді, що проходила 12-21 жовтня 2014 року в Бішкек-Чолпон-Ата (Кіргізія). Інтерв’ю дають учень ліцею Вертелецький Владислав (кращий виступ з України, срібна медаль), його керівник та науковий керівник української команди, вчитель астрономії УФМЛ Сімон Андрій Олександрович.

Національна радіокомпанія “Україна”, Перший канал, радіопередача “Школяда” (ведуча Вовчок М.) 14 травня 2014 року. Бесіда з учнями УФМЛ, переможцями різноманітних олімпіад та розповідь директора ліцею Горкавенко В.М. про діяльність ліцею (чомусь впродовж усієї передачі Український фізико-математичний ліцей у передачі назвали Київським фізико-математичним ліцеєм)

5503660Згідно результатів дослідження, проведеного журналом “Фокус” (№ 13, (376), 28.03.2014 р) Український фізико-математичний ліцей посів друге місце в Україні серед навчальних закладів, які найкраще підготували переможців ІV-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за 2012-2013 навчальний рік з 10 дисциплін (фізика, математика, хімія, біологія, англійська мова, інформатика, економіка, право, українська мова та література, історія). Вкажемо, що окрім зазначних дисциплін наші ліцеїсти здобули також дипломи з астрономії (2 перших, 2 других та 1 третій дипломи) та інформаційних технологій (1 перший та 1 другий дипломи), що не було враховано при створенні рейтингу. Окрім оголошення результатів рейтингу шкіл, в журналі міститься велика стаття про наш ліцей.


Радіо “Промінь”, передача “Право на слово”, 16 жовтня 2013 року Тема програми: “Перспективи здобуття освіти та працевлаштування талановитої молоді в Україні” У програмі беруть участь випускники ліцею, переможці міжнародних олімпіад
Зірочки Катерини Баринової // Журнал Верховної Ради України “ВІЧЕ”, №9, 2013   (Катя Баринова – учениця УФМЛ, котра здобула 4 медалі на Міжнародних олімпіадах з астрономії, астрономії та астрофізики)

FokusЗгідно результатів дослідження, проведеного журналом “Фокус” (№ 16, (329), 19.04.2013 р) Український фізико-математичний ліцей посів загальне восьме місце в Україні серед навчальних закладів, випускники яких найкраще склали тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). В той же час, в фізико-математичному профілі УФМЛ впевнено отримав перше місце, завдяки 20 випускникам, що склали тести з математики на 200 балів.

Fokus12Згідно результатів дослідження, проведеного журналом “Фокус”(№ 17, (280), 26.04.2012р) Український фізико-математичний ліцей посів загальне п’яте місце в Україні серед навчальних закладів, випускники яких найкраще склали тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).


25 серпня 2011 року УФМЛ відвідав Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. Було представлено нові підручники для 11-х класів. Інформацію про зустріч та фото зустрічі можна знайти за цим посиланням. Див. також інтерв’ю з викладачем української мови та літератури Порало Наталією Дмитрієвною на 24 каналі
Альманах «Дiловий iмiдж України. Міжнародне партнерство та співробітництво» 2012 рік “Испытание статусом. В Украине всего 5 госшкол…” — газета “Новая”, 19.01.2010 Із «Лісової школи» — у Гарвард // Дзеркало тижня, № 47 (676), 8—14 грудня 2007 «20 років для науки — це вже історія» // Україна Молода, Номер 226 за 05.12.2006 (Стаття про випускника УФМЛ Ярослава Церковняка, професор фізичного факультету Каліфорнійського університету (отримав посаду у 26 років))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *