Олімпіади

Успішний виступ фізматівців на Фестивалі Інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України»

Оприлюднено

З 29 жовтня по 3 листопада в НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся ХІІІ Міжнародний Фестиваль Інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».

Конкурс проводився у змішаному форматі, тобто були онлайн виступи та “живі” презентації учасників. Міжнародне журі оцінювало не тільки «живі» виступи, а і відеопрезентації фіналістів. У синхронному онлайн-режимі участь у заході взяли учасники з більш ніж 10 країн світу!

Протягом усіх днів Фестивалю були представлені інноваційні проєкти, розроблені конструкторськими бюро, науковцями, студентами та багатьма іншими учасниками у таких напрямах:

  • Авіація, космос, оборона і безпека
  • Енергетична стійкість і безпека
  • Екологічна безпека, «зелена хімія»
  • Біомедична інженерія та здоров’я людини
  • Цифрова країна, штучний інтелект, кібербезпека
  • Інфраструктура, промисловий Хайтек
  • Агротек і продовольча безпека

Окремо 1 листопада було проведено захисти наймолодших учасників форуму – учнів старшої школи. На Sikorsky Challenge Junior цього року було подано більше 20 проєктів, 9 з яких було відібрано до Міжнародного фіналу.

Не оминули своєю увагою цей захід і ліцеїсти УФМЛ, які подали до розгляду міжнародних експертів 7 робіт. Усі учасники, які подавали свої роботи отримали запрошення на Стартап-школу Sikorsky Challenge для розвитку своїх проєктів. А двоє ліцеїстів взяли участь у Міжнародному фіналі і представили свої проєкти в спеціальному шелтері бібліотеки КПІ.

За результатами змагання:

ВОЙТОВИЧ ЄЛИЗАВЕТА з проєктом “П’єзоелектрична устілка-зарядка радіоелектронних пристроїв” отримала ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ у номінації “Краще стартап-рішення проблем клієнтів”, а також пряму допомогу організаторів з отриманням патенту на розробку.

ЛЕПЕХА ВАЛЕРІЙ з проєктом “Розробка адаптивного куксоприймача на основі аналізу стану загоєння кукси на ранніх етапах протезування” був відібраний науковою лабораторією КПІ для подальшої сумісної роботи з розвитку проєкту і впровадження його в виробництво.

Керівником обох проєктів є учитель фізики УФМЛ Мєшков Олександр Юрійович.

Під час заходу ліцеїсти змогли повноцінно зануритись в атмосферу наукового змагання і дискусії з науковцями, спонсорами, інвесторами і такими ж починаючими науковцями-однолітками. Це був неоціненний досвід, величезні емоції і виключно позитивні враження!

Вітаємо наших ліцеїстів! Чекаємо на нові стартап-новини і наукові звершення!

Коментарі закриті.