Юні науковці УФМЛ розвивають свої проєкти не лише в суто науковому напрямі, а й доводять їх до рівня перспективних стартапів!
З 28 жовтня по 02 листопада 2025 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського пройшов ХІV Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2025”. Участь у роботі цього фестивалю взяли представники більш ніж 10 країн світу!
Особливою подією в рамках цього Фестивалю 31 жовтня став фінал Конкурсу інноваційних стартап-проєктів у секції Sikorsky Challenge Junior.
Фінал відбувався у форматі стендової дискусії та пітч-доповідей, а також онлайн-захистів, у ході яких учасники доповідали свої наукові бізнес-ідеї, спілкувались з великою кількістю досвідчених науковців, інвесторів, представників бізнесу та іншими учасниками. Для багатьох із них це був неоціненний досвід перших у житті “живих” доповідей та дискусій, у ході яких кожен отримав також велику кількість ідей, корисних порад та навіть бізнес-пропозицій для розвитку своїх проєктів!
Загалом до участі у фіналі Sikorsky Challenge Junior 2025 за результатами попереднього відбору міжнародним журі було відібрано 24 проєкти учнів та студентів до 18 років, і серед них було 3 проєкти учнів Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.
Учениця 10-А класу Поліна УРСУЛ представляла проєкт «Розробка рукавички для перекладу і озвучення жестів» як у форматі стендової дискусії, так і у форматі пітч-доповіді.
Учениця 11-Б класу Дарина ЗЕМБОВИЧ представляла проєкт «Термоелектрична футболка як джерело живлення CGM-сенсора» у форматі пітч-доповіді.
Учень 11-Б класу Нікіта ЗЯБЛОВ представляв проєкт «Цукрові та сорбітові двигуни у БПЛА» у форматі стендової дискусії.
Керівником усіх трьох проєктів є учитель фізики УФМЛ – Олександр МЄШКОВ.
І водночас журі обирало по одному найкращому проєкту в чотирьох номінаціях, а також абсолютного переможця фіналу.
? За результатами форуму проєкт Поліни УРСУЛ «Розробка рукавички для перекладу і озвучення жестів» став переможцем у категорії «Краще стартап-рішення проблем клієнта»!
?? І у той же час проєкт Поліни було визнано АБСОЛЮТНИМ ПЕРЕМОЖЦЕМ Конкурсу інноваційних стартап-проєктів у секції Sikorsky Challenge Junior 2025!!!
Щиро вітаємо всіх учасників та переможницю Конкурсу! Це було неймовірно насичене, емоційне та сповнене нових вражень, нових ідей та нових перемог завершення жовтня!
Далі – більше! Слідкуйте за новинами та новими перемогами наших ліцеїстів!







Коментарі закриті.