Uncategorized

616 день війни

Оприлюднено

Сьогодні 616 день війни яку розв’язала проти нас ненажерлива Росія, 616 день, як Україна здригається від вибухів гармат, ракет, шахетів, 616 день, як героїчно і самовіддано наша держава тримає оборону та відстоює власну свободу та незалежність. Це кривава боротьба, яка несе за собою руйнування, каліцтва, смерть, біль… Немає в Україні міста, села, родини, які б не зіткнулися з війною та її наслідками. Родина фізматівців, на жаль, теж має втрати….
Сьогодні ми відкриваємо меморіальні дошки пам’яті загиблих від рук російського агросора випускників ліцею: Юлії Здановської та Олександра Гошилика.

ЮЛІЯ ЗДАНОВСЬКА
з раннього дитинства проявляла неабиякі здібності до математики. У 14 років стала ученицею Українського фізико-математичного ліцею. Яскрава, талановита та здібна у вивченні математики та інформатики, життєрадісна, енергійна, порядна і справедлива!

ОЛЕКСАНДР ГОШИЛИК пам’ятається як дуже світлий, щирий, усміхнений хлопчик, маленький. Ніколи б не могли подумати, наскільки сильним духом, мужнім, глибоким, свідомим і патріотично налаштованим він сформується!!! Здібний і талановитий, він вступив до ліцею як призер олімпіади з фізики у 2009 році. Випускник ліцею 2012 року, вихованець фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Тож пам’ятаймо, якою ціною здобувається Незалежність України. Наш з вами обов’язок не тільки берегти пам’ять про цих справжніх патріотів, яких більше за власне життя турбувала Воля й Свобода рідної країни, а й кожної хвилини наполегливо працювати задля Перемоги, якої так чекали Юлія Здновська та Олександр Гошилик!

Коментарі закриті.