Uncategorized

День памʼяті жертв Голодомору

Оприлюднено

Попереднього тижня в УФМЛ пройшов тиждень патріотичної роботи: 21 листопада учнівське товариство разом з вихователями та вчителями відзначили 10 річницю Революції Гідності: у вестибюлі ліцею учні оформили інформаційний стенд; в інтерактивному кабінеті переглянули документальний фільм  з подальшим обговоренням про події на Майдані в Києві взимку 2013-2014 років; також відбулися різноманітні виховні заходи про значення  боротьби українського народу  за  свою незалежність і прагнення свободи.

День памʼяті жертв Голодомору і політичних репресій. Ще з 30-их років минулого століття почалося свідоме знищення українців як нації. 90 років минуло від того часу, як комуністи утворили штучний голод в Україні за те, що ми хотіли бути вільними та жити на своїй землі. Члени учнівського самоврядування  підготували матеріал про події тих часів, підібрали  фото, матеріали з газет, карти, на яких показані території, охоплені голодомором, цифри загиблих дорослих і дітей  та оформили у вестибюлі ліцею інформаційно-виставкову зону, де розмістили зібрані матеріали, поставили свічки і на рушнику хлібину, навколо розташували виготовлені власноруч гільзи від патронів, прикрасили жовто-блакитними стрічками і наповнили їх 5 колосками. Цей символ перегукується з сьогоденням. В умовах війни, яку веде проти нас сусідня країна, так само вивозиться з України зерно, руйнуються елеватори, заміновуються поля і  наражаються народи на голод.

Дорослі та діти зібралися біля цієї експозиції  та запалили свічку памʼяті. Тоді від голоду померло більше 3,5 мільйонів українців. Наша боротьба сьогодні – це боротьба за існування, незалежність і свободу.

Коментарі закриті.