Життя ліцеюПодії

Фізматівці на сторожі Батьківщини!

Оприлюднено

6 березня 2023 року до #УФМЛ завітав випускник 2015 року Владислав Горбалюк. Зі слів хлопця, коли він почув, що почався повномасштабний наступ на Україну, то, не роздумуючи, пішов у військкомат разом зі своєю нареченою Дариною. Зараз вони служать у 122 бригаді 211 батальйону військової частини А-7280 і захищають Україну від ворогів, а також беруть участь у проєкті United 24, що залучає країни світу допомагати Україні в цей скрутний час і висвітлює іноземним читачам правду про війну. От і зараз Влад вирішив розповісти ліцеїстам про те, що і як відбувається в зоні бойових дій, де мужні воїни боронять наш спокій вдень і вночі.

Ще до початку війни юнак думав про те, що робитиме у випадку, якшо вона почнеться, і ще тоді він був готовий піти на фронт. Сьогодні хлопець займається інформаційно-технологічними завданнями і забезпечує надійний зв’язок для наших солдатів. У довоєнний час Владислав любив подорожувати і насолоджуватися красою нашої країни і всього світу. А цього року він обороняв острів Зміїний, захищав південь України і робив усе для перемоги, а його друзі звільняли Херсон і Харків, що були і назавжди залишаться Українськими!

Саме на фронті Влад відчув, як усі труднощі, турботи й переживання відходять на другий план перед загрозою життя. Саме тому він хоче забезпечите вільне й щасливе майбутнє для своїх дітей та дітей усіх українців, які щодня страждають через війну.

А що ж діти? Ліцеїсти захоплено слухали про сьогодення Влада і Дарини. Та цікавило їх не лише це, а й минуле захисника. Тож він розповів трохи про своє навчання у фізматі, куди прийшов у 10 клас, і згадує ті часи як найкращі два роки свого життя, за які навчився не здаватися і йти до своєї мети всупереч усім перепонам. Учителі згадують, що навіть тоді це був дуже патріотично налаштований і відданий своїй домівці юнак. Хлопець мріє, щоб його діти також навчалися тут. «Фізмат – це школа життя, яку я ніколи не забуду», – ця фраза звучала неодноразово з вуст нашого випускника.

На завершення зустрічі учні ліцею передали Владові й Дарині листи, які вони писали воїнам під час декади патріотизму в ліцеї, та кошти, зібрані для забезпечення потреб захисників упродовж благодійного ярмарку 27 лютого.

Дякуємо нашим безстрашним оборонцям, які кожного дня ризикують своїм життям заради нас і заради мирного неба над нашими головами! Слава Україні! Героям слава!

Коментарі закриті.