Життя ліцеюПодії

Фізматівці продовжують ділитись знаннями з молодшими школярами у Європі

Оприлюднено

Пам’ятаєте історію Євгена Альбіна, який допомагав у навчанні українським школярам у Данії? Насправді, освітнє амбасадорство є доброю традицією серед фізматівців. І ми маємо для вас ще один яскравий приклад!

Цьогорічна випускниця УФМЛ Марія Михальова, рятуючись від війни, опинилась у Австрії. І, будучи активною учасницею практично усіх можливих математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, що проходили під час її навчання у ліцеї, дівчина вирішила розширити межі можливого та навесні знайшла для себе олімпіадний гурток у Відні.

Марійчині розв’язки завдань настільки сподобались керівнику гуртка, професору математики Віденського університету Michael Eichmair, що він запропонував тоді ще одинадцятикласниці нашого ліцею розповідати про нестандартну математику молодшим школярам!

Тепер Марія із задоволенням викладає юним українським переселенцям курс “Maths Otherways”, де ділиться із ними знаннями про те, як ефективно розрізати фігури, знаходити виграшні стратегії та вчить багатьох інших гарних математичних ідей.

Пишаємося нашою зіронькою і бажаємо їй цікавої та плідної роботи на викладацькій ниві, старанних учнів та задоволення їхніми успіхами, які (ми в цьому не сумніваємось) обов’язково будуть попереду! З такими юнаками і юнками неодмінно переможемо та відбудуємо Україну прогресивною і квітучою талантами!

До речі! Маєте можливість переглянути відгуки Марійки, інших випускників та учнів про ліцей прямо зараз.? Не зволікайте!

Коментарі закриті.