Uncategorized

Країна втрачає найкращих синів!

Оприлюднено

Глибоко сумуємо та співчуваємо родині загиблого від рук російських військових випускника нашого ліцею, командира взводу управління мінометної батареї механізованого батальйону, сержанта Олександра Гошилика.

Цей талановитий хлопець навчаючись у Долинському природничо-математичний ліцеї, отримав запрошення від УФМЛ, де продовжив навчання з 9 класу. Далі у біографії Сашка – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Майдан, Революція Гідності, АТО, Добровольчий батальйон «Донбас», … У 18 років Олександр разом з сімома іншими бійцями вийшов з іловайського оточення.

Навіть перебуваючи на війні хлопець не тримав у душі ненависті чи злоби. Саме там, під постійними обстрілами та між штурмами, він почав писати вірші, які згодом публікував у соціальних мережах під псевдо Клятий Мольфар, та навіть встиг видати збірку своїх творів «Міст через вічність» – пронизливу і правдиву, і до щему болючу.

Потім у Сашка була успішна робота в IT-компанії. Молодий і креативний, він згуртовував колектив, творив і реалізовував нові й нові проекти, мав цілу низку досягнень, нагород. Інтерв’ю з ним можна легко знайти у мережі. Та знову прийшла війна… З-під Бахмута минулої п’ятниці, 7 жовтня, хлопець вже не вийшов. Тепер Сашкові навік 27. Він жив коротко, але дуже яскраво.

Вічна пам’ять! Спочивай з миром, наш братику! Герої не вмирають – вони продовжують тримати небо над нашими головами!

Коментарі закриті.