Життя ліцею

Квіти не вирішують усіх проблем, але вони гарний початок

Оприлюднено

Незважаючи на зимову погоду, грудень – це чудовий час для висадки цибулин морозостійких сортів у відкритий ґрунт для адаптації, тому 11 грудня учні Українського фізико-математичного ліцею долучилися до Всеукраїнської благодійної соціально-освітньої програми «Квітковий рай у кожній школі України».

Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і покаже їм, що #садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Висаджуючи квіти на подвір’ї ліцею, учні навчилися краще розуміти світ рослин, дізналися про секрети агротехніки в квітникарстві та отримали незабутні позитивні емоції. Тепер з нетерпінням чекатимемо весни та віримо, що наше подвір’я розквітне першоцвітами, алліумами, тюльпанами та нарцисами, дбайливо вирощеними ліцеїстами.

Коментарі закриті.