ДосягненняОлімпіади

Міжнародні математичні змагання!

Оприлюднено

15 жовтня 2022 року на платформі Codechef була проведена 5 Міжнародна онлайн-олімпіада з математики IEMATICS, організована за підтримки Society for Makers, Artists, Researchers and Technologists (SMART Society), США, Інститутом інженерії та менеджменту (Institute of Engineering & Management (IEM), Kolkata), Індія, та Спілкою наук про дані (Society for Data Science), Індія.

До участі в олімпіаді запрошувались старшокласники з усього світу, здатні розв’язувати задачі рівня міжнародних математичних олімпіад і турнірів. Учасникам потрібно було за три години розв’язати шість задач і надіслати відповіді до них через систему Codechef. При цьому умова кожної наступної задачі відкривалась лише якщо відповідь на попередню була правильною. Рейтинг учасників визначала не лише кількість правильних відповідей, а й (за рівної кількості) час, за який вони впорались із завданнями.

Вітаємо одинадцятикласників Нікіту Арського (11-А клас) і Михайла Панасюка (11-В клас) із отриманням Почесних грамот цієї олімпіади. Нікіта розв’язав правильно усі шість задач і посів 13 рядок у світовому рейтингу, а Михайло впорався із чотирма завданнями і зрештою опинився на 20 місці!

Пишаємось результатами двох наших восьмикласників – Остапа Гіщака і Микити Теличка (8-В клас), які успішно розв’язали по дві задачі та опинились на 40-41 позиціях світового рейтингу!

Бажаємо нашим юним олімпіадникам невичерпної енергії та натхнення у вивченні математики! Нехай нові цікаві задачі знаходять не менш цікаві й оригінальні розв’язання, а нові змагання обертаються новими перемогами!

Дякуємо організаторам олімпіади, вчителям і тренерам, які зацікавлюють учнів до вивчення математики та участі у різноманітних змаганнях!

Коментарі закриті.