Життя ліцеюПодії

Останній дзвоник 2022 (відео-привітання)

Оприлюднено

Любі випускники!

Ще один навчальний рік добіг кінця. Для вас він був завершальним у школі. І хоч за останні три роки через пандемію та війну, що прийшли до нашого дому, ми з вами бачились нечасто, та ліцей запам’ятає ваше покоління. Адже не лише вчителі і вихователі вчили вас розуміти природу навколишнього світу, а й ви весь цей час учили їх дивитись на життя інакше, бачити красу у новому, допомагали опановувати складнощі дистанційних технологій у навчанні та повсякденному житті, переживали за них (як і вони – за вас), ставлячи мільйон питань з синонімічних рядів “як Ви?” і “де Ви?” до, під час та після уроків…

Любимо вас та відпускаємо у доросле життя! Сподіваємось, що воно буде сповнене багатьма хвилюючими, цікавими та радісними подіями.

Але фізмат не прощається з вами. Адже знає, що ви обов’язково будете приходити в гості. А двері школи будуть для вас відчиненими, і вчителі радо зустрінуть кожного окремо і усіх разом, щоб поспілкуватися та згадати роки вашого становлення у ліцеї, дізнатися про вас щось новеньке, обійнятися та знову розбігтися в очікуванні нових зустрічей!

А на останок пропонуємо переглянути коротеньке відео, створене для вас і про вас люблячим колективом УФМЛ.

Коментарі закриті.